Помирила смерть: Андрій Данилко розповів, як зміг налагодити стосунки із сестрою

Популярний співак і шоумен Андрій Данилко неодноразово скаржився, що був змушений побити горщики зі своєю рідною сестрою Галиною Гришко,передають Патріоти України.

Причиною було те, що старша сестра — по суті його найрідніша після мами людина — звинуватила Андрія в тому, що він викрав свого племінника, її сина.

Більше того, Галина навіть подала заяву до поліції, після чого вони довго не спілкувалися. Через роки брат та сестра змогли налагодити контакт. За словами артиста, на їхнє примирення вплинула смерть мами.

«Нас помирила, якщо можна сказати, смерть мами», — поділився в ефірі телемарафона Данилко. Як відомо, мама Андрія Данилка померла 2020 року. Жінці на той момент було 83 роки.

"Ми стоїмо до кінця і нас не зламати": Колишній чоловік Ані Лорак українською мовою повідомив про повернення до Києва (фото)

п’ятниця, 1 липень 2022, 23:14

Колишній чоловік співачки Ані Лорак, яка замовчує війну, Мурат Налчаджіоглу повернувся в Україну з Туреччини, куди поїхав зі своєю новою коханою – українською візажисткою Лілією Реус у березні. Про своє прибуття до Києва бізнесмен турецького походження...

"Думки, які сьогодні вдалося перетворити на вірші і музику": Monatik випустив музичний альбом про війну (відео)

п’ятниця, 1 липень 2022, 18:41

Співак Monatik презентував новий музичний альбом. Туди увійшли пісні про війну в Україні. Відео опублікував на YouTube, передають Патріоти України. "Моя особиста музична історія війни, яка, на жаль, триває. Принаймні ті думки, які сьогодні вдалося пере...