Попеляста білявка: Пугачова пояснила, чому змінила колір волосся

Раніше на прем'єрному показі серіалу «Вертинський» примадонна Алла Пугачова з'явилася в новому образі - вона перефарбувалася в попелясту блондинку. На передачі «Ти не повіриш» артистка розповіла, що змусило її змінити колір волосся, передають Патріоти України.

До слова, багато шанувальників оцінили таке перетворення і зазначають, що з новим кольором волосся Алла Борисівна помолодшала ще на кілька років. Примадонна зазначає, що життя її стало монотонним і нудним, і вона зрозуміла, що необхідно внести хоч якісь корективи. «Никаких кардинальных изменений в моей жизни нет. Просто изредка хочется что-нибудь другого. Мне муж читает Вертинского. Я не знаю, почему именно Вертинского, но мне это нравится», - пояснила співачка.

"Чорна наречена": Мадонна вразила відвертим епатажним образом (фото)

субота, 18 вересень 2021, 0:32

Легендарна американська співачка Мадонна захопила шанувальників новим дивним образом. У Instagram вона розмістила фото, на яких з'явилася в незвичайному вбранні, передають Патріоти України.

Хіти тижня. Щось пішло не так: Алла Пугачова змінила колір волосся, але "прокололася" з макіяжем (фото)

субота, 18 вересень 2021, 0:10

Примадонна російської естради Алла Пугачова вразила всіх модним "луком", вийшовши у світ зі своїм чоловіком Максимом Галкіним. Вони прийшли на прем'єру серіалу "Вертинський". Відповідне фото опублікувало видання PeopleTalk. "А подивіться, який чудовий ...