"Поспішаю викупати сина та нагодувати щиглика": Сергій Шнуров випадково проговорився, що втретє став батьком

Імовірно, хлопчик народився ще на початку літа.

Скандальний лідер відомого гурту "Ленінград" Сергій Шнуров зізнався, що знову став батьком. У музиканта народився син. Про це артист розповів в інтерв'ю kp.ru, передають Патріоти України.

"У мене три кішки, у мене собака, у мене дитина. Прийшов, одних погодував - вже інші жерти хочуть. Мій план на сьогодні повернутися додому, викупати сина і погодувати щиглика. І це найголовніше і наймасштабніше, що в принципі може бути", - поділився Шнуров.

При цьому він не уточнив, коли саме його дружина Ольга Абрамова народила. За даними ЗМІ, Шнуров знову став батьком ще на початку літа. Він тоді раптово поїхав з Петербурзького міжнародного економічного форуму. Передбачається, що причиною такого термінового повернення в Москву могли стати пологи у коханої.

Варто зазначити, що Абрамова четверта дружина Шнурова, а дитина у нього третя. У музиканта від першого шлюбу дочка, від другого - син.

Аліна Гросу дала приводи думати, що вона розлучилася зі своїм бойфрендом-актором із РФ

вівторок, 28 червень 2022, 20:14

Шанувальники української співачки Аліни Гросу підозрюють, що вона розлучилася зі своїм коханим Романом Полянським. Відомий російський актор театру і кіно після повномасштабного вторгнення РФ на територію України не висловив свою позицію щодо війни, хоч...

Поїхав до окупантів: Зірка "Сватів" Федір Добронравов уперше висловив свою позицію щодо війни Росії проти України

вівторок, 28 червень 2022, 18:29

Зірка серіалу "Свати", російський актор Федір Добронравов, що зіграв Івана Будька, вперше публічно продемонстрував свою позицію щодо війни в Україні. Він навідав окупантів у самарському військовому шпиталі, де висловив їм свою підтримку. передають Патр...