"Поспішаю викупати сина та нагодувати щиглика": Сергій Шнуров випадково проговорився, що втретє став батьком

Імовірно, хлопчик народився ще на початку літа.

Скандальний лідер відомого гурту "Ленінград" Сергій Шнуров зізнався, що знову став батьком. У музиканта народився син. Про це артист розповів в інтерв'ю kp.ru, передають Патріоти України.

"У мене три кішки, у мене собака, у мене дитина. Прийшов, одних погодував - вже інші жерти хочуть. Мій план на сьогодні повернутися додому, викупати сина і погодувати щиглика. І це найголовніше і наймасштабніше, що в принципі може бути", - поділився Шнуров.

При цьому він не уточнив, коли саме його дружина Ольга Абрамова народила. За даними ЗМІ, Шнуров знову став батьком ще на початку літа. Він тоді раптово поїхав з Петербурзького міжнародного економічного форуму. Передбачається, що причиною такого термінового повернення в Москву могли стати пологи у коханої.

Варто зазначити, що Абрамова четверта дружина Шнурова, а дитина у нього третя. У музиканта від першого шлюбу дочка, від другого - син.

Значно схуд: Зірка "Ліги сміху", який отримав важке поранення на фронті, показав фото в кріслі колісному

неділя, 26 травень 2024, 12:28

Гуморист та зірка "Ліги сміху", Віктор Розовий вперше показав себе у повний зріст після перенесення операції через ускладнене осколкове поранення голови. Нині він пересувається у кріслі колісному. Чоловік воював в складі 3-ї окремої штурмової бригади н...

"Я ошукана людина": Відомий автор пісень шокував, як припинив отримувати виплати за свої хіти

неділя, 26 травень 2024, 9:40

Український автор хітів, народний артист України Юрій Рибчинський, який славиться співпрацею з багатьма зірками, розповів про свої доходи. Так, в інтерв'ю для YouTube-проєкту ТСН.ua "Наодинці" поет зізнається, що його джерелом прибутку є роялті з пісен...