Потап нецензурно прокоментував новий хіт експідопічної Наді Дорофєєвої (відео)

Надя Дорофєєва

Кримчанка показала, які емоції викликала її нова пісня "Хартбіт" та відеоробата на неї, яка за лічені дні стала в ТОП популярних.

Співачка Надя Дорофєєва, яка чотири дні тому презентувала нову пісню "Хартбіт", котра за лічені дні зайняла перші сходинки чартів, показала у себе на сторінці в Instagram, як на її роботу відреагував колишній продюсер, репер Олексій Потапенко (Потап). Реакцією співачка поділилася .

Зокрема, під дописом Потап вирішив залишити свої емоції на пісню Наді. Зробив він це словами: "А*уенно".

Крім цього, свою реакцію залишив і співзасновник monobank Олег Гороховський, написавши під відеороботою: "Крутезно! А де Лебіга?!". Таким чином Гороховський пожартував, згадавши про попередню роботу з блогером Лебігою.

Зокрема, варто зазначити, що кліп на пісню "Хартбіт" для Наді Дорофєєвої режисерувала відома кліпмейкерка Таню Муіньо, яка знімала кліпи для світових артистів, таких як Дуа Ліпа і Дженніфер Лопес.

У кліпі можна побачити також британського танцівника і манекенника Семюеля Ділкса, який брав участь у показах Burberry і Jean Paul Gaultier.

За чотири дні, відеоробота Наді Дорофєєвої набрала понад 737 тисяч переглядів в мережі Ютуб. За цей же час Пісня посіла першу сходинку в Топ-100 в Apple Music.

"Так, ми зустрічалися в Києві": Відомий композитор зізнався, з яким проханням до нього звернувся путініст Охлобистін після Євромайдану

понеділок, 22 липень 2024, 23:10

Легендарний український композитор Олександр Злотник розповів, з якою пропозицією звернувся до нього напередодні 2014 року путініст Іван Охлобистін. Заради зустрічі з відомим українцем російський актор приїздив до Києва. Про це Олександр Злотник розпов...

"Втомився вже писати всім": Відомий актор неоднозначно висловився про смерть Скрябіна й порівняв її з вбивством Фаріон

понеділок, 22 липень 2024, 21:55

Український письменник, ведучий і актор Сашко Лірник висловився про загибель музиканта Кузьми Скрябіна та мовознавиці Ірини Фаріон, передають Патріоти України. На думку Лірника, смерть Кузьми не була умислом влади, а звичайним ДТП через перевищення шви...