"Повинні бути точно не "військові дії": Потап розповів, як Каменських ставиться до його колишньої дружини (фото)

Відомий український продюсер Потап (Олексій Потапенко) відреагував на слова своєї коханої Насті Каменських про його колишню дружину Ірину Горову. Репер зізнався, що задоволений стосунками, які складаються між ними, передають Патріоти України.

В інтерв'ю для YouTube-каналу Dorotye співачка Настя Каменських заявила, що в неї з Іриною Горовою "немає ніяких стосунків". Однак знаменитість прекрасно спілкується із сином Потапа Андрієм.

"Звісно, у нас чудові стосунки. Ми бачимося, він приїжджає до нас у гості з ночівлею. Льоша йому приділяє багато уваги. Це дуже важливо, тому що всі хлопчики дуже близькі з мамою, але повторюють потім за татом. Класно те, що мій Льоша – найкращий приклад наслідування як чоловік", – сказала співачка.

На запитання журналіста, чи спілкується співачка з Горовою, Каменських відповіла коротко: "У нас немає ніяких стосунків". Незабаром Потап заявив у коментарі для "КП Україна", що його влаштовує такий "дипломатичний паритет".

"Мене влаштовує їхнє спілкування між собою. Мені здається, якщо перша дружина буде дружити з моєю нинішньою, це не дуже правильно. Повинні бути точно не "військові дії", але не дружба. Це два різних періоди життя, дві різні системи взаємин, різні жінки та різні погляди на світ", – сказав він.

"Не буду терпіти": Ексдружина Остапчука вперше назвала причину їхнього розлучення й чи спілкується з ним

п’ятниця, 12 квітень 2024, 18:59

Ексдружина шоумена Володимира Остапчука, блогерка Христина Горняк, розповіла, що стало причиною для розірвання їхнього шлюбу, передають Патріоти України. Так, Христина зазначила, що на момент розлучення з колишнім вона ще мала до нього почуття. Тому, з...

Шанувальники та рідні артистки неабияк занепокоєні: У мережі з'явилися фото скривавленого обличчя Камалії

п’ятниця, 12 квітень 2024, 16:48

Українська співачка Камалія вийшла на зв'язок після того, як мережею почали ширитися її фото з наслідками дій насильства, передають Патріоти України. Так, днями у соцмережах почали розповсюджувати фото Камалії, на яких вона нібито демонструє побої. Зок...