Позаздрять навіть молоді! 70-річні Українки-чилідерші шокували супер-танцем - вони називають себе дівчатками (відео)

Nice ladies - так називають себе запальні дівчатка з Харкова - інакше їх не назвеш. Вони показали українцям, що пенсійний вік - не перешкода активному способу життя, веселощам і новим досягненням, зазначають Патріоти України.

Свої таланти і здібності в чирлідінгу вони прийшли показати на "Україна має талант". І це неймовірно, адже найстаршій з танцівниць 75 років! Вік учасниць команди варіюється від 58 до 75 років і вони - рекордсменки, як найдоросліша команда з чирлідингу в Україні.

Їх 11, вони називають себе дівчатками. Найстарша 75-річна учасниця-майстер спорту з художньої гімнастики. Є ще майстер спорту зі спортивної гімнастики та лижниця, якій 71 рік і вона досі працює в університеті на кафедрі фізкультури.

Всі інші учасниці - прості жінки, ніколи не займалися спортом. Просто одного разу одна з них прийшла у фітнес-клуб, де була соціальна група, куди ходили жінки на пенсії, і вирішили заснувати першу в Україні чирлідінг групу.

За місяць зібрали команду. Сьогодні вони чемпіонки світу та Європи. "Я обожнюю дивитися на такі щасливі обличчя на цій сцені! Знаю, що найстаршій з вас - 75 років! Це дивовижно! Ви показали красиві шпагати, неймовірні підтримки і не найлегшу хореографію, а ще - харизму! У вас три "Так", - сказав Женя Кот.

Відзначимо, що шоу "Україна має талант" в десятому сезоні судять Сергій Притула, Ксенія Мішина і Євген Кот. Проект відновився в незвичайному форматі після чотирирічної перерви, показуючи кращих з кращих серед українців. Шоу виходить традиційно на каналі СТБ, а побачити його можна у вечірньому ефірі по суботах.

Лоліта "просадила" в казино майже $2 мільйони

вівторок, 21 березень 2023, 21:00

Опальна співачка Лоліта, яка живе і виступає в РФ, нічого не кажучи про війну в Україні, шокувала новими зізнаннями. Виявилося, вона страждала від пристрасті не тільки до алкоголю і наркотиків, також вона була ігроманом, зазначають Патріоти України. У ...

"Бережіть мене": Пугачова звернулася до Путіна, але поплатилася

вівторок, 21 березень 2023, 10:26

Співачка Алла Пугачова, яка втекла з Росії до Ізраїлю, постійно піддається нападкам з боку росіян. Продюсер "Ласкавого мая" Андрій Разін заявив, що на це є причина. Також він здивований, що Алла Пугачова стала цапом-відбувайлом, передають Патріоти Укра...