"Познайомитися б": Тіна Кароль поклала око на одного з героїв Маріуполя

Весь світ спостерігав, як герої Маріуполя обороняють місто. До останнього десятки жінок та чоловіків захищали суверенітет своєї країни. Довгий час вони провели в Азовсталі, відмовляючись здаватися. Там були мужні бійці полку "Азов", Нацгвардії, поліції, прикордонники та медики, передають Патріоти України.

Днями почалася евакуація поранених і українських військових, які залишилися живими. Заявляється, що захисників Маріуполя обміняють на російських військовополонених. Їхня сміливість і мужність назавжди увійдуть в історію нашої країни. Здоров'я їм і сили!

Кадри поранених та виснажених українських військових, які місяцями залишалися практично без їжі та медикаментів, ще й примудрялися давати відсіч ворогові, розлетілися по всьому світу. Їх постили багато українських знаменитостей, включаючи Тіну Кароль, яка ще й звернула увагу на те, які ж у нашій країні красиві та сильні чоловіки. Саме за таких, впевнена вона, треба виходити заміж.

"Краш. Не відвести очей. Познайомитися б. Наші захисники найкращі хлопці для шлюбу", - зауважила Тіна Кароль.

"Хоч би совість мав!": Влада Яму захейтили у мережі за фото з Маямі

субота, 4 лютий 2023, 8:30

Відомий український танцівник та суддя шоу "Танці з зірками" Влад Яма, якому раніше дісталося від підписників за фото з дельфінами, знову викликав у мережі хвилю обурення. Цього разу - через фото з сонячного Маямі, передають Патріоти України. Напередод...

У Франції помер всесвітньо відомий кутюр'є

субота, 4 лютий 2023, 6:00

У п'ятницю, 3 лютого, в курортному бритонському містечку Портсаль, на крайньому Заході Франції, помер всесвітньо відомий кутюр'є Пако Рабан. Йому було 88 років. Причина смерті поки що не називається. За всієї його слави Рабан надійно зберігав подробиці...