"Правда завжди збирається по шматочках": Експідопічна Потапа, яка звинуватила його в домаганнях, розкрила нові деталі скандалу і пояснила, чому мовчала раніше

Українська співачка GIP C, яка звинуватила продюсера Олексія Потапенка в схилянні до інтиму та зрадах Анастасії Каменських, розкрила нові деталі скандалу. З її слів, від поведінки Потапа постраждали й інші артисти, але вони мовчать "десятиліттями", передають Патріоти України.

Співачка поскаржилася, що їй погрожували, тому доводилося мовчати. Про це GIP C розповіла в своїх Instagram-stories. Підписники виконавиці не повірили їй та звинуватили в бажанні пропіаритися за рахунок Потапа, що її засмутило і змусило звернутися до хейтерів.

"Я взагалі намагаюся донести історію про те, що є впливова людина, яка користувалася і користується своєю популярністю для шантажу, робить гидкі і мерзотні речі щодо до мене, щодо інших артисток, імена яких та ситуації я поки не готова і не хочу говорити. Це чужі історії. Я просто це знаю. Я розповідаю те, що відбувалося зі мною. Замість захисту чи якогось розуміння мене під***сять", – поскаржилася виконавиця.

Згодом вона неочікувано додала, що не хоче вдаватися в деталі неприємної історії. За словами GIP C, раніше вона не розповідала про травмуючий досвід через погрози.

"Правда завжди збирається по шматочках. Чому тільки зараз? Бо далеко, бо погрожували, в Україні я б мовчала далі. Дівчата, хлопці десятиліттями мовчать. Мета була одна – закликати людей думати та дивитися уважно, кому аплодують. А я не хочу заглиблюватись у деталі далі", – написала співачка.

Інфаркт головного мозку: Відома російська актриса опинилася при смерті

середа, 7 червень 2023, 20:54

Російській актрисі Лідії Федосєєвій-Шукшиній стало ще гірше. Раніше повідомлялося, що її розбив інсульт, а тепер з'явилася інформація про те, що у неї відмовляє серце. Крім цього, у актриси інфаркт головного мозку, передають Патріоти України. "Актриса ...

Більше не підтримує Україну?: Син Повалій раптово "перевзувся" та вразив заявами

середа, 7 червень 2023, 20:00

Повалій заявив, що російське вторгнення було "штучно спровоковане", що це "розподіл українців за мовним принципом на своїх та чужих", а також сталося "через Майдан" та "через зривання георгіївської стрічки", йдеться у програмі "Слава ПРО". Також син По...