"Пробач мені усе": Блогерка Софія Стужук звернулася до свого покійного ексчоловіка (фото)

Українська блогерка Софія Стужук звернулася до свого покійного ексчоловіка Дмитра Стужука у роковини його смерті, повідомляють Патріоти України.

Зірка попросила пробачення у колишнього. Софія зізнається, що їй досі боляче та складно навчитися жити без Дмитра.

"Вже рік минув, а боляче досі. Ти назавжди залишишся у нашій пам’яті. Ми з дітками пам’ятаємо та кохаємо тебе. Дякую тобі за все! Наші малюки будуть знати, що в них був чудовий тато, яких їх дуже любив. Пробач мені за все. Я відпускаю весь біль та образи", - зворушливо звернулась до чоловіка блогерка.

Нагадаємо, багатодітного батька і бодібілдера Дмитра Стужука не стало 16 жовтня 2020 року. Його серце не впоралося з ускладненнями, які виникли на тлі коронавірусу.

"Плюнула у Батьківщину з-за кордону": Путіністка Бабкіна накинулася на Пугачову (відео)

четвер, 19 травень 2022, 20:27

Вона заявила, що Пугачова думає лише про гроші, а це, за словами народної артистки, дуже дрібно. "Я не знаю, як можна, отримавши від країни, в якій ти народився, виховувався, отримував освіту, заробляв шалені гроші, потім держава підтримувала у всіх на...

Кошти передадуть постраждалим від війни: Ексклюзивну сукню-вишиванку Джамали продали на аукціоні за вражаючу суму

четвер, 19 травень 2022, 18:26

Дизайнерська сукня-вишиванка Джамали, яка була виставлена на аукціон, продана за рекордну суму. На аукціоні Catawiki вбрання пішло з молотка за 173 тисячі гривень. Загалом організатори зібрали 276 тисяч гривень. Усі виручені кошти будуть передані благо...