
Вдова колишнього учасника гурту "Ласковий май" Олена Пріко запевняє, що музикантів переслідує нечисть та забирає в них життя. Про це пише КП. Дружина загиблого клавішника Олександра Пріко впевнена, що виною всьому заздрісні фанати гурту, яких у музикантів було дуже багато, передають Патріоти України.
"Прокляття "Ласкового мая" – не хочеться у це вірити. Але заздрісників багато, вся негативна інформація однаково відбивається на людях. Прокляття це чи ні. Але на тлі заздрощів зіркам можуть побажати все, що завгодно… А тут така популярність у них. Усе це накопичилося і такий ефект. Це моя думка, нехай вона й кумедна. Але всі так рано пішли. Це, напевно, закономірність – чим яскравіше життя, тим воно коротше" — розповідає Олена.
Проте думки вдови музиканта супроводжуються реальними прикладами смертей учасників гурту. Наприклад, екссоліст Юрій Барабаш у 22 роки потрапив у смертельну аварію, сам чоловік Олени Пріко помер у 2020 році від онкології, іншого клавішника Михайла Сухомлинова застрелили у віці 19 років.
Українська Instagram-блогерка випадково зустріла американську співачку та акторку Дженніфер Лопес під час відпочинку в Парижі. За словами панянки, вона опинилася за сусіднім столиком із знаменитістю в одному з місцевих ресторанів, передають Патріоти Ук...
Чемпіон світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) оголосив, що усі його пояси вакантні і чекають на своїх нових володарів. Український боксер записав відео, розмістивши його в Instagram з поясненням такого свого рі...