
Вдова колишнього учасника гурту "Ласковий май" Олена Пріко запевняє, що музикантів переслідує нечисть та забирає в них життя. Про це пише КП. Дружина загиблого клавішника Олександра Пріко впевнена, що виною всьому заздрісні фанати гурту, яких у музикантів було дуже багато, передають Патріоти України.
"Прокляття "Ласкового мая" – не хочеться у це вірити. Але заздрісників багато, вся негативна інформація однаково відбивається на людях. Прокляття це чи ні. Але на тлі заздрощів зіркам можуть побажати все, що завгодно… А тут така популярність у них. Усе це накопичилося і такий ефект. Це моя думка, нехай вона й кумедна. Але всі так рано пішли. Це, напевно, закономірність – чим яскравіше життя, тим воно коротше" — розповідає Олена.
Проте думки вдови музиканта супроводжуються реальними прикладами смертей учасників гурту. Наприклад, екссоліст Юрій Барабаш у 22 роки потрапив у смертельну аварію, сам чоловік Олени Пріко помер у 2020 році від онкології, іншого клавішника Михайла Сухомлинова застрелили у віці 19 років.
Ларрі — легендарний британський кіт-мишолов, який «працює» у премʼєрській резиденції та пережив уже шостого главу уряду, передають Патріоти України з посиланням на The Washington Post. Премʼєр-міністри приходили і йшли, зазначає видання, а Ларрі залиша...
Коли явні інваліди не можуть списатися з війська, бо за висновками ВЛК все ще є придатними, аж ніякі не воювавший мажор гламурно демобілізувався, як і служив, вважають вояки. Піар вийшов явно невдалим перед сотнями тисяч бійців та їхніми родинами. Укра...