Просто дуже злякалася санкцій? Оперна співачка з РФ і довірена особа Путіна "раптово" засудила війну в Україні

Російська оперна співачка Анна Нетребко, яка відома підтримкою терористів на Донбасі і тим, що в 2012 році була довіреною особою Путіна на виборах, засудила війну в Україні. Про це вона написала в Facebook, передають Патріоти України.

"Я категорично засуджую війну в Україні, і мої думки з жертвами цієї війни та їхніми сім'ями. Моя позиція зрозуміла... я визнаю і шкодую, що мої минулі дії або заяви могли бути неправильно витлумачені. Насправді, я зустрічалася з президентом Путіним всього кілька разів за все своє життя... в іншому я ніколи не отримувала ніякої фінансової підтримки від уряду Росії, живу в Австрії і є її податковим резидентом", - зазначила вона.

Також вона анонсувала кілька концертів в Європі. Примітно, що сама співачка живе у Відні. Ймовірно, подібне "засудження" може мати зв'язок з різкою реакцією світової спільноти на російську агресію проти України.

15-річна дочка Кошового вразила "дорослими" фото в білизні

середа, 7 червень 2023, 12:29

Дочка українського актора комедійного жанру Євгена Кошового - Варвара - вже підросла. 15-річна дівчина намагається самовиражатися і завляти про себе, публікуючи в соцмережах дорослі фотографії, зазначають Патріоти України. Так, Варя оприлюднила знімок,...

У онкохворої Шеннен Догерті утворилися метастази у головному мозку

середа, 7 червень 2023, 11:30

Зірка серіалу "Всі жінки - відьми" Шеннен Догерті поділилася з шанувальниками сумною новиною, передають Патріоти України. Акторка, яка від 2020 року бореться з четвертою стадією раку, повідомила, що у неї утворилися метастази у головному мозку. На стор...