"Просто літала на крилах": Продюсер розкрив, в кого була закохана Руслана Писанка на "Танцях з зірками"

17 листопада у покійної актриси і телеведучої Руслани Писанки був день народження. На честь цього її рідні та близькі зібралися в Міжнародному Центрі культури і мистецтв, передають Патріоти України.

Вони спілкувалися, ділилися спогадами та цікавими історіями. Український продюсер Олексій Гончаренко розкрив, в кого була закохана Руслана під час участі в шоу "Танці з зірками" 2006, пише "Главком".

Так, спочатку партнером Писанки повинен був бути Влад Яма. Але після проб Руслана попросила його замінити, щоб той не мав на паркеті занадто щуплий вигляд. Потім парою Писанки став Микола Коваленко.

"Ніхто ніколи про це не говорив, жодного разу публічно ніде не звучало. Нехай не ображається на мене Ігор (вдівець Руслани Писанки, - ред), але це було задовго до його зустрічі з Русланою. Писанка була закохана у свого партнера по "Танцях". Вона не танцювала на паркеті, а літала. Перед кожним ефіром: "Тягніть щільніше костюм!" Всі боялися, що ці деталі корсета порвуться прямо під час прямого ефіру!" - розповів Гончаренко.

Смерть Руслани Писанки

Телеведуча і актриса пішла з життя 19 липня 2022 року в німецькій клініці. У неї була онкологія. Пізніше стало відомо, що Писанка давно боролася за життя, проте приховувала свою недугу не тільки від шанувальників, але і від друзів.

"Візьму автомат і піду": Олег Газманов заявив про готовність вбивати українців

понеділок, 6 лютий 2023, 9:59

Російський співак-путініст Олег Газманов заявив, що готовий їхати на війну в Україні, якщо цього вимагатиме уряд його країни. Однак зараз він нібито корисніший тим, що співає і виступає для окупантів, передають Патріоти України. "Мені 71 рік. Якщо бат...

"Настав такий момент": У РФ пригрозили мовчунці Лорак, якщо вона прямо не висловить підтримку Путіну та російським окупантам

понеділок, 6 лютий 2023, 8:59

Після довгого затишшя Ані Лорак повернулася на російську сцену. Співачка намагається обходити політичні теми стороною і концентрується на професійній діяльності, проте минулого тижня вона дала невеликий акустичний концерт та зібрала кошти для своїх зем...