
Відома українська телеведуча Леся Нікітюк вирішила поекспериментувати зі стилем і показала образ "дівчинки-реперки". Так, вона з'явилася в широких джинсах, яскравих кросівках і в довгій джинсовій куртці, передають Патріоти України.
Відповідне stories знаменитість опублікувала на своїй сторінці в Instagram (щоб подивитися фото та відео, доскрольте до кінця сторінки). Вона продемонструвала новий лук, знімаючи себе в дзеркалі. На ній були світлі джинси, які Леся доповнила темним поясом, топ блідо-рожевого відтінку і взуття з кольоровими вставками.
До свого весняного вбрання телеведуча додала маленьку чорну сумку і сонцезахисні окуляри круглої форми. "Дівчинка-блогерка, дівчинка-реперка... Ого!" – прокоментувала свою появу зірка.


Леся Нікітюк – українська телеведуча. Найбільш відома з телепередачі "Орел і Решка". У листопаді 2017-го взяла участь у другому півфіналі третього сезону шоу "Ліга сміху" на 1+1.
Британський промоутер Едді Гірн оголосив ім'я наступного суперника Олександра Усика після того, як той відмовився від усіх чемпіонських титулів, повідомляє Boxingscene. За словами Гірна, суперником українця стане американець, передають Патріоти України...
Тепер вже колишній абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) може провести свої останні поєдинки у США. Про це в коментарі ESPN повідомив спортивний директор українця Сергій Лапін, передають Патріоти України. . За словами ...