
Відома українська телеведуча Леся Нікітюк вирішила поекспериментувати зі стилем і показала образ "дівчинки-реперки". Так, вона з'явилася в широких джинсах, яскравих кросівках і в довгій джинсовій куртці, передають Патріоти України.
Відповідне stories знаменитість опублікувала на своїй сторінці в Instagram (щоб подивитися фото та відео, доскрольте до кінця сторінки). Вона продемонструвала новий лук, знімаючи себе в дзеркалі. На ній були світлі джинси, які Леся доповнила темним поясом, топ блідо-рожевого відтінку і взуття з кольоровими вставками.
До свого весняного вбрання телеведуча додала маленьку чорну сумку і сонцезахисні окуляри круглої форми. "Дівчинка-блогерка, дівчинка-реперка... Ого!" – прокоментувала свою появу зірка.


Леся Нікітюк – українська телеведуча. Найбільш відома з телепередачі "Орел і Решка". У листопаді 2017-го взяла участь у другому півфіналі третього сезону шоу "Ліга сміху" на 1+1.
Сезон випускних вечорів змусив багатьох українських знаменитостей згадати власне прощання зі школою. Однак для декого цей день залишив не лише теплі спогади, а й гіркий осад через життєві обставини, сімейні проблеми чи навіть пандемію, передають Патріо...
Український музичний продюсер Володимир Бебешко вперше відверто розповів про серйозні проблеми зі здоров'ям. Три роки тому у знаменитості стався інсульт, через який йому довелося вимушено переїхати до столиці Польщі. Про це він розповів у інтерв'ю Слав...