"Прозріла", як ввели санкції: Улюбленка Путіна актриса Чулпан Хаматова покинула Росію через війну в Україні

Улюбленка Путіна актриса Чулпан Хаматова, яку у 2019 році внесли до бази "Миротворця" за порушення державного кордону України (за зйомки в окупованому Криму) і яка завжди підтримувала політику Кремля, днями заявила в інтерв'ю, що залишила Росію, передають Патріоти України.

За її словами, зараз вона перебуває у Ризі й не збирається повертатися додому, оскільки побоюється кримінального переслідування за новою статтею про "дискредитацію армії", адже вона 25 лютого публічно висловилася проти війни в Україні та закликала припинити бойові дії.

"Я боюсь повертатися. Щоб мені повернутися до Росії, маю два виходи зараз. Це перестати говорити про те, що це війна і що трагедія, не звертати (я не знаю як) уваги на те, що я бачу на власні очі та отримую від своїх українських друзів інформацію про те, що там відбувається. Брехати собі, брехати всьому світу, жити не по правді. Це в кращому разі, якщо не змусять чорне називати білим. Тобто піти у таку байдужість до всього. Вибачитися за те, що я не підтримала початок військової операції. Ну і далі за списком, як пограти за тими правилами гри, які мені диктуватимуть. Це єдиний спосіб мені повернутися до Росії, щоб не сісти до в'язниці", — пояснила вона.

"Миротворець" прокоментував її вчинок дуже жорстко: "Наша клієнтка, пристрасна шанувальниця Путіна, одна з тих, хто особисто виростив це світове зло гарячою прихильністю та агітаційними роликами, одна з тих, хто виховав своїм прикладом кровожерливих тварин — російське населення, тепер смикнула в одну з країн НАТО і не хоче повертатися додому. Чулпан, велика піклувальникка діток (Хаматова заснувала благодійний фонд "Подаруй життя". — Ред.), сидить у теплі та достатку тепер, коли українські діти гинуть під бомбами та ракетами, помирають від зневоднення, від голоду, через блокаду, через геноцид".

Куди зник Олег Винник: Відома телеведуча розкрила правду про співака

понеділок, 30 січень 2023, 17:44

Багатьох українців досі цікавить, куди ж пропав Олег Винник і чому про співака практично нічого не чути з 24 лютого. Після початку повномасштабної війни артист заліг на дно, він не робить публічних заяв, не засуджує російську агресію, передають Патріот...

"Крові не боюся": Валюха зі "Сватів" заявила, що рветься на війну проти України

понеділок, 30 січень 2023, 15:49

Російська актриса родом з Донецька Тетяна Кравченко заявила, що підтримує диктатора Володимира Путіна і розв'язану ним війну. У коментарі росЗМІ вона сказала, що не розуміє тих росіян, які йдуть проти своєї вітчизни, передають Патріоти України. До прик...