Прикрився лише кавуном: Ектор Хіменес-Браво шокував мережу оголеним виглядом (фото)

Відомий кулінар, суддя шоу "МастерШеф" опублікував у своєму інста-блозі оголене фото, ледь прикривши свій статевий орган кавуном. Такий знімок він супроводив несподіваним зізнанням, передають Патріоти України.

Ектор розповів, що заради роботи він готовий на багато що. "Коли я жив у Канаді, і був у відносинах з дівчиною, мені запропонували роботу на Мальдівах. Я бачив, що для неї робота буде важливішою, ніж я. Тому, захотів відкрити світ для себе, і цю можливість я отримав - залишив все, закінчив стосунки і поїхав на маленький острівець на Мальдівах", - сказав Ектор.

Також Хіменес-Браво розповів, що за час своєї роботи він звільнив багато людей. За його словами, хто одного разу був звільнений, вже ніколи не зможе повернутися до нього в команду, бо другий шанс він не дає.

Крім того, кулінар зазначив, що всі його колеги, які працюють під його наставництвом, зараз професіонали. "Я створюю такі умови - напруженість, конкуренцію. Щоб люди росли. І вони ростуть! Є ті, хто визнають це, а є ті, хто невдячний, і не цінує мій стусан під зад", - додав кулінар.

У Києві серед білого дня: Відома українська співачка стала жертвою автокрадіїв (відео)

середа, 1 грудень 2021, 23:28

За її словами, це сталося після того, як вона припаркувала свій Porsche біля будинку й пішла. Коли повернулася - виявила пропажу комплектуючих з авто. . "Я в шоці, тому що фар і дзеркал немає. Викликали поліцію і намагаємося розібратися. Я чула, що з ...

Співали пісню Стінга: Повалій із сином виступили на росТБ (фото, відео)

середа, 1 грудень 2021, 22:45

Дует виконав легендарний хіт англійського рок-музиканта Стінга – "Desert Rose". Відео виступу син колишньої радниці Віктора Януковича виклав на свою сторінку в Instagram, доповнивши провокаційним підписом. Денис зазначив, що такий тандем не має прав на...