Примадонна освоює новий бізнес: Алла Пугачова, яка залишила РФ, продаватиме боєприпаси

Російська співачка Алла Пугачова, яка втекла з рф через незгоду з війною в Україні та пропагандистськими ідеями кремля, вирішила почати нове життя в Ізраїлі, передають Патріоти України.

Артистка не звикла сидіти без діла, і, поки її чоловік, шоумен і комік Максим Галкін, готується до турне по Землі Обітованій, вона вирішила зареєструвати новий бренд під назвою "Примадонна". Примітно, що торгову марку вона буде офіційно оформляти в рф, а не в Ізраїлі.

Під її брендом можуть випускатися продукти, що вражають своєю різноманітністю - від косметики і товарів для вагітних, до різних послуг і навіть боєприпасів. Це буде другий персональний бренд в арсеналі співачки - Алла Борисівна вже є володаркою лінійки товарів для жінок Alla Pugachova.

Не на такий ефект розраховувала: Кейт Бекінсейл у "голій" сукні зганьбилася на модній церемонії у Лос-Анджелесі

четвер, 23 березень 2023, 10:24

Кейт Бекінсейл відвідала церемонію нагородження премії Fashion Trust US Awards, яка відбулася у Лос-Анджелесі. Перед фотокамерами зірка "Перл-Гарбору" з'явилася у сміливому аутфіті. На 49-річній все ще красуні була прозора обтисла сукня з гострими плеч...

Вона впевнена, що це красиво? Британська телеведуча показала, як виглядає після понад 100 пластичних операцій (фото)

четвер, 23 березень 2023, 9:28

До об'єктивів папараці на вулицях Лондона потрапила бразильсько-британська телеведуча Джессіка Алвес, яка відома тим, що перенесла понад 100 пластичних операцій, щоб змінити свою зовнішність. У процесі своїх перевтілень її часто називали людською ляльк...