Примадонна освоює новий бізнес: Алла Пугачова, яка залишила РФ, продаватиме боєприпаси

Російська співачка Алла Пугачова, яка втекла з рф через незгоду з війною в Україні та пропагандистськими ідеями кремля, вирішила почати нове життя в Ізраїлі, передають Патріоти України.

Артистка не звикла сидіти без діла, і, поки її чоловік, шоумен і комік Максим Галкін, готується до турне по Землі Обітованій, вона вирішила зареєструвати новий бренд під назвою "Примадонна". Примітно, що торгову марку вона буде офіційно оформляти в рф, а не в Ізраїлі.

Під її брендом можуть випускатися продукти, що вражають своєю різноманітністю - від косметики і товарів для вагітних, до різних послуг і навіть боєприпасів. Це буде другий персональний бренд в арсеналі співачки - Алла Борисівна вже є володаркою лінійки товарів для жінок Alla Pugachova.

Його зірковий час: Арестович зізнався, що став дуже заможною людиною під час війни (відео)

понеділок, 8 серпень 2022, 17:50

Погони підполковника і автівка мрії стали приємним доповненням нового високого статусу. Нова хвиля популярності і повернення у владну команду дозволили отримати дуже вигідні замовлення досвідченому демагогу. Радник голови Офісу Президента Олексій Арест...

Останньою краплею стала війна проти України: Рок-гурт Бі-2 назавжди залишив Росію, - ЗМІ

понеділок, 8 серпень 2022, 17:39

Російський рок-гурт Бі-2 вирішив залишити свою батьківщину, котра остаточно потонула в агресивному фашизмі. Про це пише Tvcenter. Наголошується, що музиканти виїхали через альтернативні погляди на розв'язану РФ війну в Україні, передають Патріоти Украї...