"Приніс чашку кави, відкриваю двері, а там...": Оголена дружина Віктора Павліка злякала його в номері готелю

Український артист Віктор Павлік і його дружина Катерина Реп'яхова вирушили до Львова з піврічним сином Михайлом, щоб трохи відпочити, інформують Патріоти України.

Так, вони зупинилися в одному з готелів міста. У своєму Instagram Катерина поділилася роликом, на якому Павлік приносить їй в номер чашку з кавою, а сама Катя зустрічає його без одягу. Така раптова поява дружини спантеличила артиста.

"Ти злякала мене. Я відкриваю двері, а тут раз - і гола жінка переді мною стоїть", - сказав Віктор Франкович.

На такі слова Павліка Катя відповіла з подивом. Мовляв, чому він злякався своєї оголеної дружини, адже вона не чужа жінка. "Чим це я тебе злякала? Тим що гола стою? Так це ж твоя жінка, а не чужа", - сказала Реп'яхова.

Звичайний американський жарт довів до паніки: Внук Пугачової вирішив, що його хочуть вбити в США

субота, 30 вересень 2023, 22:14

У внука російської естрадної співачки Алли Пугачової – сина Крістіни Орбакайте Нікіти Преснякова – трапився панічний напад в США. Молодий музикант-емігрант вирішив, що його хочуть вбити, повідомляють Патріоти України. До таких висновків він дійшов, кол...

"Це робили абсолютно всі": Ірма Вітовська пояснила, чому українські актори за копійки знімалися в серіалах із росіянами

субота, 30 вересень 2023, 9:44

Провідна українська акторка Ірма Вітовська - одна із небагатьох артистів, хто від початку агресії РФ відмовлявся зніматися в серіалах та кінофільмах, які мали російський слід. Акторка жалкує, що в тей час "з гри вийшли не так багато акторів, як хотілос...