Це може скінчитися розлученням! Психологиня назвала ТОП-10 помилок, якими жінки руйнують стосунки

Сертифікована психологиня Емма Кенні назвала 10 помилок, яких часто припускаються жінки в стосунках. З її слів, необдумані слова, згаряча кинуті фрази та невірні вчинки можуть в майбутньому стати причиною болісного розриву, передають Патріоти України.

Слова експертки передає видання The Sun. Британка дала дієві рекомендації, як уникнути сварок з другою половинкою та зміцнити довірливі стосунки, або зрозуміти, що їх потрібно закінчити.

Проходить занадто багато часу перед важливою розмовою

Психологиня стверджує, що будь-які стосунки – результат компромісів та спільних поглядів на подальше життя. Якщо занадто довго відкладати обговорення створення сім'ї, народження дітей, місця проживання та інших важливих питань, можна втратити час, в кінці усвідомивши, що партнери мають різні уявлення про майбутнє."Дослідження показують, що минає дев'ять місяців, перш ніж стосунки переходять у стадію переговорів. Але якщо ви визначите, на чому стоїте у таких важливих питаннях, як шлюб, діти чи місце проживання, це може допомогти уникнути душевного болю", – сказала Кенні

Стосунки будуються на пристрасті

Перші місяці стосунки зазвичай є сумішшю хтивості, веселощів і спонтанності, але вибір партнера тільки на основі сексуального життя приречений на провал, каже експертка. Вона рекомендує почекати 5 місяців поки припиниться активний викид тестостерону та естрогену в організм і придивитися до того, чи є між закоханими достатньо спільних інтересів.

Порівняння з батьком

Емма Кенні застережує, що багато жінок звикли несвідомо порівнювати свого обранця з батьком, що може негативно вплинути на стосунки. В випадку, якщо тато не дав чогось дочці в дитинстві, вона може вимагати цього від партнера, який насправді не зобов'язаний "лікувати" дитячі травми.

"Якщо порівнювати його з батьком, який вас підвів, і переносити свій негативний досвід, відкидаючи багато позитивних рис, то відносини приречені на провал".Невміння приймати компліменти

Ті, у кого низька самооцінка, часто не здатні адекватно прийняти комплімент, не шукаючи в собі проблему, а в партнері – брехню. Постійно відповідаючи похвалу тим, що це неправда, можна в кінці кінців принизити себе в очах коханого і відбити в нього бажання казати приємні слова ще раз.

Спогади про колишнього

Зі слів фахівця, не тільки розмови про колишнього руйнують стосунки, а й навіть думки. Вони можуть означати, що минуле життя все ще впливає на теперішнє, не даючи гармонійно розвиватися новому роману. "Це некрасиво, тому що ваш новий обранець не має жодного відношення до колишнього. Ніхто не хоче проводити час із новим партнером, препаруючи його попередні любовні стосунки. Це відштовхує".

Вибір під час овуляції

Кенні наголошує, що під час овуляції жінки схильни обирати брутальних партнерів, які в майбутньому можуть не згодитися на роль чоловіка та батька дітей.

"Ми інстинктивно запрограмовані на вибір такого партнера, бо вважаємо, що від нього будуть нащадки. Але якщо вам потрібна вірна людина, яка залишиться поряд після народження дитини, то навряд чи він буде найкращим вибором".

Спроба підлаштуватися під когось

Страх бути самотнім часто штовхає жінок на те, щоб погоджуватися на менше і підлаштовуватися під партнера, який може абсолютно не розділяти їхні життєві цінності та погляди, каже психологиня. "Страх залишитися одному означає, що в результаті ви можете або задовольнятися меншим, ніж заслуговуєте, або підлаштовуватися під партнера, який вам не підходить, що не зробить вас щасливим".

Критика стилю одягу

В перші місяці між закоханими зазвичай мало критики та багато компліментів, проте квітково-букетний період швидко закінчується і йому на зміну приходять прискіпливі коментарі. Якщо в жінки виникає бажання змінити стиль свого чоловіка, краще цього не робити, каже Кенні. "Прийняття партнера таким, яким він є, – єдине рішення, яке гарантує вам успіх у довгострокових стосунках".

Реєстрація на сайті знайомст

Психологиня стверджує, що для створення міцних та довірливих стосунків, обов'язково потрібно закрити двері для "інших варіантів". Систиматичне спілкування з чоловіками на сайтах знайомст, може наштовхнути на порівняння свого обранця з іншими.

Гіперкритичність

Наостанок експертка додала, що ідеальних людей не існує, тому в житті потрібно вміти примирюватися з некритичними недоліками партнера, звертаючи більше уваги на переваги. "Пошук причин, чому партнер не ідеальний – рецепт катастрофи", – сказала Емма Кенні.

"Абсолютна тупість": Ксенію Мішину обурила майстриня манікюру, яка відмовилася обслуговувати російськомовних

п’ятниця, 27 травень 2022, 17:56

Українська акторка Ксенія Мішина підняла мовне питання у своєму фотоблогу. Так, артистку обурила новина про те, що у Львові майстриня манікюру принципово відмовилася обслуговувати російськомовних клієнтів. Мішина вважає, це абсолютною тупістю, оскільки...

"Я з'їхала від нього 23 лютого": alyona alyona вперше назвала причину розриву з хлопцем

п’ятниця, 27 травень 2022, 16:56

Українська репвиконавиця alyona alyona напередодні війни розірвала стосунки зі своїм хлопцем, тіктокером Денисом, відомим під псевдонімом YOXDEN, передають Патріоти України. . Як зізналася артистка, вона з'їхала від Дениса 23 лютого, а 24-го сталося п...