Пугачова ледь не зомліла біля труни Краснова: Галкін вчасно схопив дружину за руку

Співачка Алла Пугачова ледь не зомліла біля труни свого давнього друга, який ставив її «Різдвяні зустрічі», Бориса Краснова. У якийсь момент Примадонна похитнулася. На щастя, поруч був чоловік Максим Галкін, який підтримав дружину і взяв за руку, передають Патріоти України.

Видання зазначає, що Алла Пугачова, яка близько товаришувала з Борисом Красновим, невтішно ридала біля його труни. Коли Краснов захворів, то Примадонна виявилася однією з небагатьох, хто надавав фінансову допомогу давньому товаришеві.

Алла Пугачова пройшла в зал, сіла на стілець і, прикривши обличча руками, заплакала. У цей момент її хитнуло. Схвильований Максим Галкін став заспокоювати дружину, яка ледь не зомліла.

Як відомо, Борис Краснов народився в 1961 році у Києві. Він був одним з найвідоміших на пострадянському просторі художником-сценографом. Саме він ставив шоу багатьом зіркам шоу-бізнесу. Його поховали на Троєкуровському кладовищі.

"Не хоче розкидати енергію": Композитор Руслан Квінта пояснив, чому Софія Ротару публічно майже не говорить про війну

четвер, 1 грудень 2022, 15:52

Відомий український композитор та автор пісень багатьох зірок вітчизняного шоубізу Руслан Квінта поділився припущенням, чому співачка Софія Ротару майже не говорить про війну в Україні в публічному просторі. Він вважає, що свою позицію виконавиця висло...

Запроданка Ані Лорак пробила чергове дно висловом щодо війни проти її батьківщини

четвер, 1 грудень 2022, 15:20

Запроданка Ані Лорак, яка від початку російського вторгнення мовчить про війну та продовжує заробляти криваві рублі, пробила чергове дно. Вона опублікувала допис в Інстаграм, в якому вкотре вразила своїми недалекими роздумами. Цього разу «голуб миру» н...