Пугачова ледь не зомліла біля труни Краснова: Галкін вчасно схопив дружину за руку

Співачка Алла Пугачова ледь не зомліла біля труни свого давнього друга, який ставив її «Різдвяні зустрічі», Бориса Краснова. У якийсь момент Примадонна похитнулася. На щастя, поруч був чоловік Максим Галкін, який підтримав дружину і взяв за руку, передають Патріоти України.

Видання зазначає, що Алла Пугачова, яка близько товаришувала з Борисом Красновим, невтішно ридала біля його труни. Коли Краснов захворів, то Примадонна виявилася однією з небагатьох, хто надавав фінансову допомогу давньому товаришеві.

Алла Пугачова пройшла в зал, сіла на стілець і, прикривши обличча руками, заплакала. У цей момент її хитнуло. Схвильований Максим Галкін став заспокоювати дружину, яка ледь не зомліла.

Як відомо, Борис Краснов народився в 1961 році у Києві. Він був одним з найвідоміших на пострадянському просторі художником-сценографом. Саме він ставив шоу багатьом зіркам шоу-бізнесу. Його поховали на Троєкуровському кладовищі.

"Пристосуванці та імпотенти": Відомий український телеведучий розніс Галкіна та "хороших рускіх"

неділя, 3 грудень 2023, 12:28

Відомий телеведучий Олексій Суханов, у минулому росіянин, а нинігромадянин України, жорстко розкритикував "хороших рускіх", передають Патріоти України. Він наголосив, що скільки б хорошого росіяни не зробили для нашої країни, вони – чужі для України лю...

Собака Брітні Спірс зіпсував своїй господарці день народження

неділя, 3 грудень 2023, 7:00

У будинку зірки живе п'ятеро собак. Американська співачка Брітні Спірс 2 грудня відзначає свій 42-й день народження, однак, як пише TMZ, стався інцидент, який зіпсував артистці її свято. Зірка вирушила до свого менеджера та найкращого друга Кейда Гадсо...