Пугачова ледь не зомліла біля труни Краснова: Галкін вчасно схопив дружину за руку

Співачка Алла Пугачова ледь не зомліла біля труни свого давнього друга, який ставив її «Різдвяні зустрічі», Бориса Краснова. У якийсь момент Примадонна похитнулася. На щастя, поруч був чоловік Максим Галкін, який підтримав дружину і взяв за руку, передають Патріоти України.

Видання зазначає, що Алла Пугачова, яка близько товаришувала з Борисом Красновим, невтішно ридала біля його труни. Коли Краснов захворів, то Примадонна виявилася однією з небагатьох, хто надавав фінансову допомогу давньому товаришеві.

Алла Пугачова пройшла в зал, сіла на стілець і, прикривши обличча руками, заплакала. У цей момент її хитнуло. Схвильований Максим Галкін став заспокоювати дружину, яка ледь не зомліла.

Як відомо, Борис Краснов народився в 1961 році у Києві. Він був одним з найвідоміших на пострадянському просторі художником-сценографом. Саме він ставив шоу багатьом зіркам шоу-бізнесу. Його поховали на Троєкуровському кладовищі.

"Хто ви такий?": Сумська різко відповіла Кондратюку, який порадив їй розірвати стосунки з донькою, яка живе в Росії

субота, 21 травень 2022, 10:59

Українська акторка Ольга Сумська важко переживає той факт, що її старша донька Антоніна разом з чоловіком та дітьми мешкає в країні-агресорці Росії, передають Патріоти України. . Та, як зазначила Народна артистка України, якби вона могла щось змінити,...

"Міста нема, але море залишилося": Катерина Осадча довела до сліз історією хлопчика з Маріуполя

субота, 21 травень 2022, 9:44

Ведуча Катерина Осадча у себе на сторінці в Instagram поділилася щемливою історією маленького хлопчика з Маріуполя, передають Патріоти України. Знаменитість розмістила пост однієї волонтерки, яка розповідає, як до її центру привезли діток з розмбомблен...