Пухлина розвивається: Актриса Анастасія Заворотнюк більше не може розмовляти

Анастасія Заворотнюк, яка три роки бореться із раком мозку в останній стадії, перестала говорити. Про це повідомляє «КП» із посиланням на зізнання доньки актриси – Ганни Заворотнюк, передають Патріоти України.

"Пухлина розвивається, зачіпає певні структури головного мозку, деякі з них пов'язані з мовними функціями, інші з зоровими. Стан може говорити про обсяг поширення пухлини або про симптоми проблем із нервовою системою», — каже лікар-онколог Юрій Покровський, вказуючи, що навіть при втраті мови пацієнт може залишитися живим.
Про хворобу Анастасії Заворотнюк, якій пізніше було поставлено діагноз «гліобластома головного мозку», стало відомо у серпні 2019 року. Наразі актриса, яка пересувається в інвалідному візку, знаходиться у своєму заміському будинку в Крекшиному.

"Заробляла я багато, але...": Оля Полякова розповіла, куди напередодні війни витратила усі заощадження

субота, 28 травень 2022, 13:50

У новому випуску програми Дорослі дівчата з Машею Єфросініною співачка зізналася, що залишилася без фінансової подушки. Вона повідомила, що до початку війни Росії проти України вони з чоловіком добре заробляли, але в результаті залишилися без грошей, п...

Ненависть до Пугачової і Галкіна в РФ досягла апогею: Примадонну хочуть позбавити громадянства за антивоєнну позицію

субота, 28 травень 2022, 11:22

Російська співачка і прихильниця Путіна Вікторія Циганова запропонувала позбавити Аллу Пугачову громадянства за те, що вона засудила війну в Україні. За її словами, Примадонна ніколи не прославляла Росію в своїх піснях, передають Патріоти України. "Алл...