"Пусть узнает, как достаются деньги": Варум і Агутін відправили єдину дочку на низькооплачувану роботу

Дівчина захоплюється музикою, проте також працює і живе в Америці на власні гроші. За зізнанням Анжеліки, Єлизавета влаштувалася на низькокваліфіковану роботу, передають Патріоти України.

Коли їй тільки виповнилося 18 років, вона підробляла в американській сім'ї і готувала їм їжу, тепер дівчина влаштувалася кур'єром і почала розвозити продукти харчування літнім людям. «Ліза також бере участь в групі під назвою Bruvvy band і виступає в нічних закладах під сценічним псевдонімом Ліз Холлоуей», - розповіла співачка.

Потрібно зазначити, що Єлизавета - це єдина дочка Анжеліки Варум, однак у Леоніда Агутіна також є ще й дочка Поліна, яка народилася в цивільному шлюбі за кілька років до того, як музикант познайомився зі співачкою. Зараз Поліна проживає у Франції разом зі своєю мамою.

Голова Спілки письменників України повідомив, де і коли поховають Дмитра Павличка

середа, 1 лютий 2023, 5:00

29 січня пішов з життя легендарний український поет-шістдесятник Дмитро Павличко. Стало відомо, що легендарного українця поховають завтра – 1 лютого. . Герой України, дипломат, політик, один з авторів Акту проголошення незалежності України, поет, пе...

Померла виконавиця ролі Венсді Аддамс у класичному фільмі жахів світового кінематографу

вівторок, 31 січень 2023, 8:05

У понеділок, 30 січня, американські ЗМІ повідомили про смерть популярної актриси Лізи Лорінг. Вона померла у віці 64 років від інсульту 28 січня в одній із каліфорнійських лікарень. . Лорінг дебютувала на телебаченні у віці 6 років. Вона виконала роль...