Путініста наздогнала карма: У Баскова проблеми зі здоров'ям, його водять під руки

Російський пропутінський співак Микола Басков, який підтримав криваву політику Кремля в Україні, ймовірно, страждає через проблеми зі здоров'ям. Повідомляється, що він не може сам ходити, передають Патріоти України.

Про це розповів кореспондент пропагандистського "Московского комсомольца", який бачив артиста на зйомках новорічного шоу. Сам співак про проблеми з пересуванням раніше не повідомляв.

Як відомо, в Росії щороку транслюють "Голубой огонек", де виступають старі та нові зірки музичної індустрії. Не обійшлося і цього разу без путініста Баскова, однак на екрані глядачі побачать його в кращому стані, ніж це було поза камерами.

"Коли учасники масовки сіли на свої місця, у залі з'явився Микола Басков. Його вели під руки, а на одну ногу співак кульгав. Було видно, що кожен крок дається Баскову важко. На сцену артист піднявся із сторонньою допомогою, а з місця не рухався", – повідомили росЗМІ.

Варто зауважити, що про проблеми зірки зі здоров'ям здогадувалися і раніше. Причиною став зовнішній вигляд Баскова, який сильно відрізняється від того, яким його звикли бачити фанати. Артист за кілька місяців сильно потовстішав.

В листопаді цього року в ЗМІ поширилася інформація про шпиталізацію виконавця, але він заспокоїв прихильників, заявивши, що лікує ногу, але скоро видужає. Однак, схоже, проблема виявилася серйознішою.

Весело проводить час із українкою: Кіркоров обманом полетів до США, росіяни обурені

субота, 28 січень 2023, 14:53

Скандальний путініст Філіп Кіркоров розлютив росіян черговою витівкою. Артист, який так активно підтримує повномасштабну війну РФ проти України, полетів до США. Мало того, він публікує фото з українкою, зазначають Патріоти України. Кіркоров гуляє зі сп...

Відомий український ведучий розповів, хто з зірок-чоловіків пропонував йому секс

субота, 28 січень 2023, 13:14

Український ведучий Слава Дьомін не так давно у своєму Instagram ділився, що у його біографії був такий випадок, коли до нього залицявся відомий чоловік. Втім, Дьомін навіть натяку не залишив на те, хто б це міг бути. Більш детально про цю історію зі с...