Питання щодо спільних генів вирішене однозначно? Пугачову в молодості порівняли з дочкою Лізою від сурогатної матері (фото)

У мережі з'явилося архівне фото російської зірки Алли Пугачової, на якій вона зображена ще в молодості, передають Патріоти України.

Так, шанувальники помітили нереальну схожість Примадонни з її молодшою дочкою Лізою, яку їй народила сурогатна мати. "Ліза - копія", "Велична Алла Борисівна", "Ліза - вилита мама", "Ліза дуже схожа, особливо очі", "Найкрасивіша і талановита жінка", - пишуть шанувальники в коментарях під фото.

Євген Кошовий відреагував на скандал з донькою через російські пісні та зізнався про складнощі у сім'ї (відео)

субота, 10 червень 2023, 5:00

Зірка Студії «Квартал 95» Євген Кошовий розповів про труднощі у взаєминах зі старшою донькою. Варі нещодавно виповнилося 15 років, вона займається вокалом, знімає відео для TikTok. Часом і Євгенію і його дружині Ксенії тяжко порозумітися із самостійною...

Оце так! 22-річний син Сергія Шойгу виявився... "ванільним" співаком і носить червону шубу та намисто (фото)

п’ятниця, 9 червень 2023, 9:50

Син російського міністра оборони Сергія Шойгу від ексстюардеси Олени Шебунової Данила виявився дуже далеким від військової справи, передають Патріоти України. Хлопець не служив в армії, не займає якусь високу посаду в провладних кабінетах, або ж перебу...