Питання щодо спільних генів вирішене однозначно? Пугачову в молодості порівняли з дочкою Лізою від сурогатної матері (фото)

У мережі з'явилося архівне фото російської зірки Алли Пугачової, на якій вона зображена ще в молодості, передають Патріоти України.

Так, шанувальники помітили нереальну схожість Примадонни з її молодшою дочкою Лізою, яку їй народила сурогатна мати. "Ліза - копія", "Велична Алла Борисівна", "Ліза - вилита мама", "Ліза дуже схожа, особливо очі", "Найкрасивіша і талановита жінка", - пишуть шанувальники в коментарях під фото.

Через COVID-19 помер відомий український музикант та композитор

неділя, 5 грудень 2021, 21:10

"Товариство! Наш друг, колега і брат Данило Перцов відійшов нині в засвіти. Прощай, дорогий Даниле! Прости і прощай! Ми тебе дуже любимо", - написали у гурті. . Музикант був госпіталізований до лікарні із коронавірусом та перебував у реанімації. . Дани...

Помер легендарний одесит, радянський та пострадянський кінопродюсер Марк Рудінштейн

неділя, 5 грудень 2021, 20:20

Помер кінопродюсер Марк Рудінштейн, який у листопаді потрапив до лікарні з серцевим нападом. Засновнику кінофестивалю «Кінотавр» було 75 років, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Інтерфакс». На початку осені Рудінштейну зробили операцію, ал...