Питання щодо спільних генів вирішене однозначно? Пугачову в молодості порівняли з дочкою Лізою від сурогатної матері (фото)

У мережі з'явилося архівне фото російської зірки Алли Пугачової, на якій вона зображена ще в молодості, передають Патріоти України.

Так, шанувальники помітили нереальну схожість Примадонни з її молодшою дочкою Лізою, яку їй народила сурогатна мати. "Ліза - копія", "Велична Алла Борисівна", "Ліза - вилита мама", "Ліза дуже схожа, особливо очі", "Найкрасивіша і талановита жінка", - пишуть шанувальники в коментарях під фото.

Про війну все ж мовчить: Алла Пугачова закриває свою останню компанію у Росії

середа, 30 листопад 2022, 17:40

Російська співачка Алла Пугачова закриває свій останній бізнес у Росії. Артистка вирішила позбутися компанії ТОВ "АБП", яка займалася діяльністю у сфері радіомовлення, виготовленні музики та звукозапису, передають Патріоти України. Документи про ліквід...

Каже, забагато віддавав дружині: Дантес назвав свою версію розлучення з Дорофєєвою та деякі подробиці

середа, 30 листопад 2022, 15:55

Співак Володимир Дантес, який на початку війни оголосив про розлучення з Надею Дорофєєвою, назвав справжню причину розриву. За його словами, проблеми та непорозуміння у стосунках виникли приблизно за півроку до прийняття рішення. На початку лютого пара...