"Робить боляче": Анна Саліванчук зізналась, як переживає розлучення і чому не хоче спілкуватися з колишнім

Українська акторка театру і кіно Анна Саліванчук розповіла, як болісно переживає розлучення із чоловіком-нардепом Олександром Божковим та як вони спілкуються після розриву, передають Патріоти України.

На шоу "Ближче до зірок" артистка зізналась, що нині переживає тяжкий період у житті. Хоч знаменитість розлучилася з чоловіком вже майже рік тому, однак їй досі боляче. Анні Саліванчук також поки що тяжко дається спілкування з колишнім. Всі питання, що стосуються дітей, експодружжя обговорює в листуванні

"Мені зараз не хочеться спілкуватися. Коли у нас є це спілкування, воно мені робить боляче, я ще не готова. Я прошу, щоб це було в листуванні. Ми спілкуємо трохи, але я поки хочу, щоб цього взагалі не було. Я кажу: "Дай мені час", - розповіла Анна.

Тим не менш, попри розлучення батьків, діти чудово спілкуються з батьком. Сини часто телефонують тату, розмовляють із ними через відеозв'язок та разом проводять час.

"Вони дружать з татом, спілкуються, телефонують по відео", - поділилася акторка.Анна Саліванчук також зізналась, що після розлучення поки не знайшла свою другу половинку. Утім, артистка вже знає, якого чоловіка хотіла б бачити поруч із собою. Хоч зовнішність для знаменитості не головне, але вона полюбляє накачаних. Також майбутній коханий Анни має бути розумним та заробляти більше, аніж вона. За словами Саліванчук, так її обранець не буде почуватися дискомфортно поруч із нею.

"Мені завжди був важливий розум. Розум – це найкращий звабник жінок. Зараз я стаю дорослішою, мені подобаються накачані чоловіки. Раніше я на це взагалі не звертала уваги. Але це взагалі не важливо, яка зовнішність, який зріст. Головне, щоб це було кохання. Мені потрібна досвідчена людина, з матеріальним статком. Я вважаю, що чоловік не може заробляти менше, ніж жінка, і це нормально", - додала артистка.

Зазначимо, Анна Саліванчук та Олександр Божков прожили у шлюбі вісім років. Вони виховують двох дітей – Гліба та Микиту. У березні цього року артистка оголосила, що розлучилася з чоловіком. Подружжя розірвало стосунки ще в травні минулого року.

"Користуються безробіттям": Зірка "Скаженого весілля" розповіла, наскільки впали доходи артистів під час війни

середа, 29 травень 2024, 11:22

Популярна українська акторка Віра Кобзар ("Скажене весілля", "Джованні", "Родичі", "Ми більше ніж я") в інтерв’ю OBOZ.UA розповіла, які гонорари зараз платять артистам, інформує UAINFO.org. Аристка каже, що вперше на знімальний майданчик та театральну ...

"Мені не сподобалося": Дмитро Коляденко зізнався, чому більше не спілкується з Іриною Білик

вівторок, 28 травень 2024, 17:43

Актор, хореограф та шоумен Дмитро Коляденко, який довгий час після розриву з Іриною Білик підтримував з нею дружні стосунки, вразив зізнанням. За його словами, вони припинили будь-яке спілкування з грудня минулого року. Каже, що вони посварилися через ...