
Американський репер Каньє Вест опублікував відкритий лист, у якому перепросив за свої антисемітські заяви та футболки зі свастикою, випущені у 2025 році. Вест купив рекламну шпальту в друкованому журналі The Wall Street Journal, передають Патріоти України.
У цьому листі він пише, що у 2023 році йому діагностували біполярний розлад I типу, що стало наслідком невиявленого ушкодження правої лобної частки мозку, отриманого під час автомобільної аварії у 2002 році.
Він зауважує, що фізично його вилікували, психологічні наслідки залишилися. Свою резонансну поведінку у 2025 році репер пояснює тим, що «потрапив у чотиримісячний маніакальний епізод психотичної, параноїдної та імпульсивної поведінки, який зруйнував його життя».
«Втратив звʼязок з реальністю. Чим довше я ігнорував проблему, тим гірше ставало. Я говорив і робив речі, про які глибоко шкодую. З деякими людьми, яких найбільше люблю, я поводився найгірше. Ти пережив страх, розгубленість, приниження та виснаження від спроб зберегти стосунки з тим, кого часом неможливо було впізнати. Озираючись назад, я відчув себе відстороненим від свого справжнього „я“», — йдеться у листі.
Зі слів Веста, він шкодує через те, що використовував нацистську символіку, а також заявив, що не вважає себе нацистом або антисемітом.Репер додав, що діагноз не є виправданням сказаного. Хоча хвороба може пояснити поведінку, але не знімає відповідальності.
Наразі він проходить курс лікування, до якого входять медикаментозна терапія, психотерапія, фізичні навантаження та зміна способу життя. У 2025 році Каньє Вест шокував Мережу дописами у соцмережі Х. Він заявив, що вважає себе нацистом, расистом, а також висловлював свою «любов» до Гітлера. Крім цього, він випустив в продаж під власним брендом Yeezy футболку зі свастикою.
Український музичний продюсер Володимир Бебешко вперше відверто розповів про серйозні проблеми зі здоров'ям. Три роки тому у знаменитості стався інсульт, через який йому довелося вимушено переїхати до столиці Польщі. Про це він розповів у інтерв'ю Слав...
Ларрі — легендарний британський кіт-мишолов, який «працює» у премʼєрській резиденції та пережив уже шостого главу уряду, передають Патріоти України з посиланням на The Washington Post. Премʼєр-міністри приходили і йшли, зазначає видання, а Ларрі залиша...