Роговцева назвала Путіна дияволом і пояснила, чому росіяни не хочуть знати правду про Україну

Знаменита радянська та українська актриса театру та кіно Ада Роговцева впевнена, що громадяни РФ, зокрема й її колеги, вирішили, що українці – їхні вороги, а тепер за власні вигадки виправдовують військове вторгнення Росії та злочинні дії Путіна. Самого диктатора легендарна артистка назвала дияволом та злочинцем, передають Патріоти України.

Своїми думками актриса поділилася в інтерв'ю російському опозиційному YouTube-каналу "Настоящее время". Варто зазначити, що Ада Миколаївна принципово говорила рідною мовою, тому журналістам довелося надавати перекладача для глядачів із РФ.

84-річна знаменитість припускає, що неприязнь до українців у сучасній Росії була завжди, проте за Путіна вона досягла свого апогею. Більшість росіян, як зазначила артистка, дивляться на народ України, його традиції, культуру та історію зверхньо.

Зірка розуміє, що пропаганда з російських федеральних телеканалів зомбувала громадян своєї країни, які тепер вважають "простих, чесних і добрих" сусідів "звірами". Вона також зауважила, що її колеги з фільму "Адмірал", такі як Сергій Безруков, Єлизавета Боярська, Єгор Бероєв, не поцікавилися ситуацією в Україні та станом самої актриси.

"Мені ніхто не передзвонив жодного разу. Що б ти не казав, люди в Росії такі зазомбовані, що вони чомусь вирішили, що ми – їхні вороги і що ми якісь звірі. Я не можу зрозуміти, що вони думають про таких простих, чесних, добрих людей, як українці. Як це можна: щось вигадати, а потім людей знищувати за свої вигадки? Це не має дійсності, нічого спільного з реальністю! Це історично якось так сталося. Якби не було Путіна, можливо, воно було б якось інакше. Але є ця ворожнеча, те, що вони трохи зверхньо дивляться на наш народ, нашу історію, на наші традиції. Можливо, це, звичайно, якось зійшло б нанівець, не виросло б у таку ворожість, ненависть, яка зараз просто очевидна усьому світу. Весь світ бачить цю несправедливість, окрім росіян", – прокоментувала кінодіячка.

Громадян країни-агресора, на думку Роговцевої, переконали в тому, що українці хочуть зробити для них щось лихе, хоча жодних передумов для цього насправді не було.

Актриса наголосила на тому, що колись великою (на словах) державою Росією сьогодні править злочинець і диявол. Він не лише розв'язав війну, віддавши своїй армії наказ вбивати мирне населення України та знищувати інфраструктуру українських міст, а й загрожує всьому світові "червоною кнопкою" з "ядерної валізки".

"Путіна визнали злочинцем. Злочинець керує Росією, яка колись була великою, а тепер – держава-злочинець. І ще загрожує світові ядерною зброєю! Це не людина! Люди так не можуть ні думати, ні відчувати, ні діяти. Це диявол" , – підсумувала Роговцева.

Куди зник Олег Винник: Відома телеведуча розкрила правду про співака

понеділок, 30 січень 2023, 17:44

Багатьох українців досі цікавить, куди ж пропав Олег Винник і чому про співака практично нічого не чути з 24 лютого. Після початку повномасштабної війни артист заліг на дно, він не робить публічних заяв, не засуджує російську агресію, передають Патріот...

"Крові не боюся": Валюха зі "Сватів" заявила, що рветься на війну проти України

понеділок, 30 січень 2023, 15:49

Російська актриса родом з Донецька Тетяна Кравченко заявила, що підтримує диктатора Володимира Путіна і розв'язану ним війну. У коментарі росЗМІ вона сказала, що не розуміє тих росіян, які йдуть проти своєї вітчизни, передають Патріоти України. До прик...