"Росіяни горітимуть у пеклі, їхні нікчемні душі будуть знищені": Українська футболістка виклала емоційний пост про війну

Футболістка французького "Реймса" та збірної України Тетяна Романенко прокоментувала повномаштабне вторгнення Росії в Україну. 31-річна спортсменка поділилася сильними емоціями, які переживає під час війни своєї батьківщини з російськими окупантами, передають Патріоти України.

"Мій перший пост українською мовою! Бо я свідомо відмовляюся розмовляти мовою людей, які несуть біль та страждання у мою країну. Нехай я буду розмовляти з помилками і може це буде не зовсім мелодійно, але мої діти вже будуть розмовляти без помилок, а мої онуки, своєю чергою, ніколи не промовлять російське слово, бо вони будуть знати що це мова боягузів, мова диктатури, мова, якою надавалися команди знищувати українську націю та українську культуру, вони будуть знати що це мова, яка століттями несла смерть на українську землю.

Я сподіваюся що ці потвори, які зараз на нашій землі, будуть жити довго, до глибокої старості. Ні, я не з’їхала з глузду. Померти - це просто, це дуже легка ціна за все скоєне в Україні та інших країнах світу. Я хочу, щоб коли ми перемогли, ці створіння дожили до глибокої старості як полонені, і щоб кожну секунду свого жалюгідного існування вони страждали так, як страждають батьки, які втратили своїх дітей, як страждають матері які втратили своїх синів, як всі ті, хто втратив своїх близьких, свої домівки і своє майбутнє. Щоб вони благали померти, але не вмирали. А коли померли, то й на тому світі щоб їм не було спокою. Бо вони горітимуть у пеклі і назавжди їхні нікчемні душі будуть знищені.

Війна - це найстрашніше, що може трапитися, але вона знімає усі маски. Вона створить героїв і зрадників! Вона покаже тобі, хто ти є насправді, і хто є всі ті люди, яких ти вважав друзями. Бо перед лицем війни ми всі голі, і ми всі такі, якою є наша сутність. Отож бережіть тих, хто в час біди простягнув руку допомоги, а всіх інших - слідом за російським кораблем!

І не сумнівайтеся, ми переможемо! Тримаймося, молюся за всіх воїнів, лікарів, волонтерів, оборонців, всіх, хто ризикує життям в тилу, та на передовій, всіх, хто ночує у підвах та метро, всіх хто вивозить сім‘ї під обстрілами нелюдів, всіх, хто допомагає Україні йти до перемоги. Молюсь за вас всіх і за тебе, ненько! Тримайтеся, залишилося трохи. Слава Україні", - написала Романенко у своєму Instagram.

Весело проводить час із українкою: Кіркоров обманом полетів до США, росіяни обурені

субота, 28 січень 2023, 14:53

Скандальний путініст Філіп Кіркоров розлютив росіян черговою витівкою. Артист, який так активно підтримує повномасштабну війну РФ проти України, полетів до США. Мало того, він публікує фото з українкою, зазначають Патріоти України. Кіркоров гуляє зі сп...

Відомий український ведучий розповів, хто з зірок-чоловіків пропонував йому секс

субота, 28 січень 2023, 13:14

Український ведучий Слава Дьомін не так давно у своєму Instagram ділився, що у його біографії був такий випадок, коли до нього залицявся відомий чоловік. Втім, Дьомін навіть натяку не залишив на те, хто б це міг бути. Більш детально про цю історію зі с...