Російська Вікіпедія "поховала" українського співака Віталія Козловського, той відреагував

Український співак Віталій Козловський заявив, що невідомі користувачі в російській версії Вікіпедії відредагували статтю про зірку, вказавши дату його смерті Про це сам артист розповів на своїй фейсбук-сторінці, передають Патріоти України.

"Я "помер". Вже як 2 дні! (станом на 20 червня. - Ред.) За версією "Вікіпедії". Хоча, вчора була ситуація коли я був до цього близький, але все обійшлося", – написав Віталій Козловський, додавши скриншоти ресурсу. За оновленою інформацією, співак загинув 18 червня 2022 року в українському місті поблизу Одесси Білгород-Дністровськ.

У коментарях до посту Козловський додав, що, швидше за все, його "поховали" росіяни, адже їм могла не сподобатися його антивоєнна позиція. Водночас на українському сайті Вікіпедії такої помилки немає.

Також співак повідомив, що днями потрапив у ДТП, але розкривати подробиці події не став. Варто додати, що після реакції зірки російська Вікіпедія виправила помилку.

"Ми стоїмо до кінця і нас не зламати": Колишній чоловік Ані Лорак українською мовою повідомив про повернення до Києва (фото)

п’ятниця, 1 липень 2022, 23:14

Колишній чоловік співачки Ані Лорак, яка замовчує війну, Мурат Налчаджіоглу повернувся в Україну з Туреччини, куди поїхав зі своєю новою коханою – українською візажисткою Лілією Реус у березні. Про своє прибуття до Києва бізнесмен турецького походження...

"Думки, які сьогодні вдалося перетворити на вірші і музику": Monatik випустив музичний альбом про війну (відео)

п’ятниця, 1 липень 2022, 18:41

Співак Monatik презентував новий музичний альбом. Туди увійшли пісні про війну в Україні. Відео опублікував на YouTube, передають Патріоти України. "Моя особиста музична історія війни, яка, на жаль, триває. Принаймні ті думки, які сьогодні вдалося пере...