Росію винною не назвала: Софія Ротару перервала мовчання та відреагувала на війну в Україні

Народна артистка України Софія Ротару підтримує нашу країну в тяжкому військовому протистоянні з Росією, але не часто висловлюється на цю тему, передають Патріоти України.
Востаннє співачка публікувала емоційний пост про те, як вона переживає непрості часи на початку повномасштабної війни. Ротару писала про те, що вона в Києві та молиться за наших захисників і мир в Україні. Також артистка в лютому публікувала в соцмережах архівне відео свого легендарного виступу з піснею "Лелека на даху" в Instagram-stories із підписом "ні війні" та "мир на землі", після чого багато місяців нічого не писала.

Днями Ротару порушила мовчання та відреагувала на трагічні події в Кременчуку, де росіяни варварськи обстріляли ТЦ "Амстор", у якому перебували понад тисяча відвідувачів. Артистка опублікувала в Instagram-stories траурну свічку з датою та назвою міста.

Зірку турецьких серіалів знайшли мертвою у парку після святкування 44-річчя

п’ятниця, 29 вересень 2023, 13:59

Не стало зірки турецьких серіалів Седи Феттахоглу. 27 вересня близько 8 ранку її тіло виявили у парку в Стамбулі в районі Бейоглу, інформують Патріоти України. Зазначимо, що напередодні, 26 вересня, акторка відсвяткувала 44-й день народження. За попере...

Дмитро Ступка похизувався палкими поцілунками та обіймами з коханою посеред Нью-Йорка (фото)

четвер, 28 вересень 2023, 22:00

Український актор Дмитро Ступка поділився романтичним контентом зі своєю новою обраницею, співачкою Юлією Калабішкою. Зокрема, артист разом з коханою поїхав у подорож до Нью-Йорка. Звідти в Instagram-stories Дмитро ділиться різноманітними фото та відео...