Росію винною не назвала: Софія Ротару перервала мовчання та відреагувала на війну в Україні

Народна артистка України Софія Ротару підтримує нашу країну в тяжкому військовому протистоянні з Росією, але не часто висловлюється на цю тему, передають Патріоти України.
Востаннє співачка публікувала емоційний пост про те, як вона переживає непрості часи на початку повномасштабної війни. Ротару писала про те, що вона в Києві та молиться за наших захисників і мир в Україні. Також артистка в лютому публікувала в соцмережах архівне відео свого легендарного виступу з піснею "Лелека на даху" в Instagram-stories із підписом "ні війні" та "мир на землі", після чого багато місяців нічого не писала.

Днями Ротару порушила мовчання та відреагувала на трагічні події в Кременчуку, де росіяни варварськи обстріляли ТЦ "Амстор", у якому перебували понад тисяча відвідувачів. Артистка опублікувала в Instagram-stories траурну свічку з датою та назвою міста.

Підтримує війну і вбивства мирних мешканців: Журналісти розповіли, як Поліна Гагаріна перетворилася з улюблениці українців на путіністку (відео)

вівторок, 9 серпень 2022, 8:45

Відома і дуже талановита артистка, а також подруга українських зірок. Саме такою знали Поліну Гагаріну до початку повномасштабної війни Росії проти України, передають Патріоти України. "Ми з нею дружили, вона приїжджала до мене в Київ на презентацію пі...

"Через 3 хвилини туди прилетіло": Могилевська розповіла, як ледь не стала жертвою російського авіаудару

вівторок, 9 серпень 2022, 6:22

Українська співачка Наталія Могилевська розповіла про те, що ледь не стала жертвою авіаудару росіян поблизу Білої Церкви Київської області. Зірка зупинилася, щоб перекласти речі, а через кілька хвилин у місце зупинки влучила російська ракета, передають...