"Розблоковував телефон пальцями вбитого воїна": Тарас Тополя розповів про моторошний день народження

Український співак, лідер гурту "Антитіла" Тарас Тополя, який із перших днів війни пішов у ТрО захищати країну від російського агресора, розповів, як провів свій 35-й день народження. Зірка знався, що він запам'ятається для нього через гірку трагедію – артист змушений був розблокувати телефон пальцями вбитого військового – його побратима, передають Патріоти України.

Подробицями пережитого напередодні співак поділився на своїй сторінці уFacebook. За словами Тополі, він не міг цього уявити навіть у страшному сні. "Не Київ. Ранок – сто вісімнадцятий. Настрій – вимри, згинь погань! Місяць – іноді не віриться, що це все насправді", – написав артист.

Він додав, що розблокувати смартфон вдалося на третьому пальці."Ніколи не думав, що колись доведеться таке робити, навіть у страшному сні... Жили ми, мріяли ми, досягали ми, поки не приповзла мерзота на нашу землю. Але варіантів у нас немає, тільки перемога! Працюємо", – підсумував Тополя.

У коментарях користувачі побажали артисту Божої опіки та витримки, а загиблому герою вічної пам'яті. "Бережи Вас Боже!", "Тарасе, витримки вам, щоб пережити цей жах. Ви наші герої!...", "Тарасе, з днем народження! Будьте здорові, нехай зберігає Бог! Тримайтеся! Загиблому Герою вічна пам'ять!", "Тарасе, бережіть себе! Господи, захисти наших воїнів від ворожих куль, бомбардувань, всього злого та нечистого, що прийшло на нашу святу землю!", "Нехай оберігає Вас! Перемоги та синього мирного неба!", "Справді, іноді здається, що це все не насправді... Не може такого бути, нам таке не снилося навіть ніколи...", "Бережіть себе! Слава ЗСУ! Слава нашій найкращій Україні!" – писали фанати.

"Досі намагаються мені телефонувати": Зібров розповів про стосунки з родичами з Криму та Росії

субота, 2 липень 2022, 16:52

Народний артист України Павло Зібров розірвав стосунки з усіма родичами з Криму і Росії. За його словами, вони піддалися кремлівській пропаганді і говорити з ними марно. Про це Зібров розповів в інтерв'ю "Зірковому шляху" на YouTube, передають Патріоти...

Порівняла з Путіним: Екс-дружина відомого українського шоумена заявила, що у нього розлад особистості

субота, 2 липень 2022, 15:42

Перша дружина Володимира Остапчука Олена Войченко заявила, що у екс-чоловіка розлад особистості, викликаний психологічними проблемами. За її словами, у нього навіть був короткий курс лікування. Про це Войченко розповіла в інтерв'ю Аліні Доротюк, переда...