"Роздряпала все, що можна, кричала": Лоліта Мілявська пригадала, як ледь не стала жертвою зґвалтування

Російська співачка Лоліта поділилася особистим. Так, 57-річна зірка, яка нещодавно розповіла про нові стосунки, пригадала, як ледь не стала жертвою зґвалтування, про що розповіла у програмі "Ты не поверишь!" на каналі НТВ, передають Патріоти України.

Так, як розповіла виконавиця, її ледь не зґвалтували у таксі, коли вона була дівчиною. "Сіла не в ту машину, виявився ідіот, потім всю його шкіру у мене з-під нігтів виймали. Роздряпала все, що можна, кричала", - поділилася спогадами Мілявська.
Проте, як стверджує знаменитість, у роботі вона ніколи не стикалася з харасментом, оскільки вона ніколи не шукала собі покровителів. За словами Лоліти, до неї ніколи ніхто не чіплявся. "Мене? Заради кар'єри? Чого раптом? Я все життя робила все сама, у мене не було навіть підстав комусь у справі підморгувати", - зауважила співачка.

Хіти тижня. Переможцю "Голосу країни" довелося працювати в супермаркеті: Як це сталося (фото)

вівторок, 15 червень 2021, 21:00

Переможець ювілейного, 10 сезону вокального шоу "Голос країни", 19-річний Роман Сасанчин зізнався, що змушений був деякий час після участі в проєкті працювати в супермаркеті з тієї причини, що так на той момент складалися життєві обставини. За його сло...

Дружина Віктора Павліка показала, що чоловік подарував їй за народження сина (фотофакти)

вівторок, 15 червень 2021, 20:35

Як повідомлялиь Патріоти України, 55-річний співак Віктор Павлік знову став батьком. 15 червня його нова дружина Катерина Реп'яхова народила свого первістка, і показала подарунок, який подарував Павлік. Фото подарунка щаслива жінка опублікувала на свої...