
Оля Цибульська розповіла, як колись у своєму райдері вказала, що їй потрібні рожеві коти і два фалоімітатори. Таким чином вона вирішила пожартувати, бо зрозуміла, що організатори не читають райдерів. Про це українська співачка та ведуча розповіла в програмі "Ранок у великому місті" на ICTV, передають Патріоти України.
"Якось ми зрозуміли, що організатори райдери не читають і ми написали, що мені потрібні рожеві коти і два фалоімітатори", - зізналася Цибульська.
Артистка також розповіла, що одного разу чоловік не захотів, щоб вона працювала на Новий рік і заплатив їй подвійну суму за виступ на корпоративі. Сума вийшла приблизно в 10 тисяч доларів.
Крім того, вона зізналася, що найдорожчий кліп в її кар'єрі був на пісню "Дівчинка". За нього вона віддала майже 20 тисяч доларів.
Коли явні інваліди не можуть списатися з війська, бо за висновками ВЛК все ще є придатними, аж ніякі не воювавший мажор гламурно демобілізувався, як і служив, вважають вояки. Піар вийшов явно невдалим перед сотнями тисяч бійців та їхніми родинами. Укра...
Хрещення четвертої дитини Притули відбулося у знаковому на тлі масованих російських атак місці — Києво-Печерській лаврі. Зворушливими фотографіями з хрестин волонтер поділився у неділю, 21 червня, на особистій сторінці у Facebook, передають Патріоти Ук...