Розкрилося після смерті: Яку таємницю Єлизавета II приховувала до останнього

Ніхто з жителів королівського палацу і наближених до Єлизаветі II навіть не здогадувався, що вона приховує смертельно небезпечну таємницю. Правда розкрилася тільки через три місяці після смерті королеви, передають Патріоти України.

Як розповів друг чоловіка її Величності принца Філіпа Джайлс Брандрет, він у своїй книзі "Елізабет: інтимний портрет" розкриє всі королівські таємниці, а також розповість про страшну хворобу, від якої в останні роки страждала Єлизавета II.

"Я чув, що у королеви була особлива форма мієломи — раку кісткового мозку, — це пояснює її втому і втрату ваги, а також проблеми з рухливістю. Найбільш частим симптомом мієломи є біль в кістках, особливо в області тазу і попереку, а множинна мієлома — це захворювання, яке часто вражає літніх людей", - цитує Брандета видання dailymail.

Весело проводить час із українкою: Кіркоров обманом полетів до США, росіяни обурені

субота, 28 січень 2023, 14:53

Скандальний путініст Філіп Кіркоров розлютив росіян черговою витівкою. Артист, який так активно підтримує повномасштабну війну РФ проти України, полетів до США. Мало того, він публікує фото з українкою, зазначають Патріоти України. Кіркоров гуляє зі сп...

Відомий український ведучий розповів, хто з зірок-чоловіків пропонував йому секс

субота, 28 січень 2023, 13:14

Український ведучий Слава Дьомін не так давно у своєму Instagram ділився, що у його біографії був такий випадок, коли до нього залицявся відомий чоловік. Втім, Дьомін навіть натяку не залишив на те, хто б це міг бути. Більш детально про цю історію зі с...