Розлучений "кримнашист" Лепс закрутив роман з молоденькою королевою краси зі Львова (фото)

Відомо, що дівчина працює економістом, захоплюється дизайном та психологією. Живе на два міста — Львів та Москву. Ще за участі у конкурсах краси в Україні нова кохана Лепса їздила до Москви, щоб відсвяткувати свій день народження, зазначають Патріоти України.

Крім того, вона підтримувала зв'язок з чиновником Держдуми РФ Аліком Назаряном, який виступає за окупацію Криму Росією та обзиває українців.

Торік Болюх вийшла заміж, але за кілька місяців розлучилася. Обранцем блондинки був один з багатих російських підприємців. За даними ЗМІ, у листопаді 2021 року вона купила квартиру у Москві.

Лепсу 59 років. Родом він з Сочі. Неодноразово заявляв про те, що виступає проти Майдану. У 2017-му його внесли до бази «Миротворця» через незаконне перетинання державного кордону України, виправдання російської агресії та анексії Криму. Лепс неодноразово виступав у Криму та на окупованих територіях Донбасу. Торік у Донецьку на площі Леніна він заспівав гімн Росії.

Весело проводить час із українкою: Кіркоров обманом полетів до США, росіяни обурені

субота, 28 січень 2023, 14:53

Скандальний путініст Філіп Кіркоров розлютив росіян черговою витівкою. Артист, який так активно підтримує повномасштабну війну РФ проти України, полетів до США. Мало того, він публікує фото з українкою, зазначають Патріоти України. Кіркоров гуляє зі сп...

Відомий український ведучий розповів, хто з зірок-чоловіків пропонував йому секс

субота, 28 січень 2023, 13:14

Український ведучий Слава Дьомін не так давно у своєму Instagram ділився, що у його біографії був такий випадок, коли до нього залицявся відомий чоловік. Втім, Дьомін навіть натяку не залишив на те, хто б це міг бути. Більш детально про цю історію зі с...