
Відомий український співак Дзідзьо відреагував на загибель дівчат у Запоріжжі. Учора їх вбила ракета російських окупантів, передають Патріоти України.
Перед смертю, буквально за годину до жахливого "прильоту", українки співали хіт Дзідзьо "Я і Сара". Дівчата збирали гроші на допомогу Збройним Силам України.
"Господи, ще вчора вони разом співали та грали для людей, а сьогодні нікого з них немає. Російська ракета нещадно забрала їхній голос, їхнє життя і водночас частинку душі кожного з нас. Дівчат звали Світлана Сємєйкіна та Крістіна Спіцина. 19 років та 21 рік. Душу розриває від болю", - написав артист.
Він виклав відео з дівчатами. Ці кадри було зроблено учора, саме перед тим, як росіяни вдарили по Запоріжжю ракетами.
У коментарях користувачі зазначають, що окупанти нещадно вбивають мирних та військових. Також вони пишуть:
Ларрі — легендарний британський кіт-мишолов, який «працює» у премʼєрській резиденції та пережив уже шостого главу уряду, передають Патріоти України з посиланням на The Washington Post. Премʼєр-міністри приходили і йшли, зазначає видання, а Ларрі залиша...
Коли явні інваліди не можуть списатися з війська, бо за висновками ВЛК все ще є придатними, аж ніякі не воювавший мажор гламурно демобілізувався, як і служив, вважають вояки. Піар вийшов явно невдалим перед сотнями тисяч бійців та їхніми родинами. Укра...