"Рве всі чарти": Ані Лорак анонсувала кліп із російським репером (фото)

Українська співачка Ані Лорак, яка останні кілька років живе і виступає в Росії, анонсувала вихід кліпу на нову пісню "Материк" в дуеті з російським репером Артемом Качером. Сьогодні артисти презентували свою композицію на російському радіо та записали кілька відео разом. Ролики Лорак опублікувала у своєму Instagram, передають Патріоти України.
"Пісня "Материк" рве всі чарти. Дякую кожному за підтримку, за ваші відгуки та коментарі. Зовсім скоро на вас чекає прем'єра спільного відеокліпу", – написала вона.

"Ой, що за трек ми випустили", – відреагував Качер у коментарях.

Варто відзначити, що всього пару тижнів тому Артем Качер одружився зі своєю дівчиною Олександрою Рабаджиєвою.


Хай собі уряди міняються: 19-річний кіт Ларрі, обіймаючи посаду головного мишолова Даунінг стріт, 10, пережив уже шостого прем'єр-міністра Великої Британії

середа, 24 червень 2026, 8:30

Ларрі — легендарний британський кіт-мишолов, який «працює» у премʼєрській резиденції та пережив уже шостого главу уряду, передають Патріоти України з посиланням на The Washington Post. Премʼєр-міністри приходили і йшли, зазначає видання, а Ларрі залиша...

"Герой війни" перевтомився: Демобілізованого з військової служби Козловського висміяли військові

вівторок, 23 червень 2026, 22:00

Коли явні інваліди не можуть списатися з війська, бо за висновками ВЛК все ще є придатними, аж ніякі не воювавший мажор гламурно демобілізувався, як і служив, вважають вояки. Піар вийшов явно невдалим перед сотнями тисяч бійців та їхніми родинами. Укра...