Сердючка як діагноз: Андрій Данилко розповів щодо драми свого родинного життя

Андрій Данилко з акторкою, яка грає маму Вєрки Сердючки

Андрій Данилко, який грає роль Вєрки Сердючки, зізнався, що не матиме родини, проте це його не лякає. Про це він повідомив в інтерв'ю DW.

"Мені хочеться бути здоровим. Мені хочеться, щоб була можливість створювати якісь речі. Я розумію: у мене не буде сім'ї. Я розумію, тому я вже не парюся. Ось не дано. Нічого страшного. Ось що таке особисте життя? Є багато інших цікавих речей. Робота, наприклад. Мені б хотілося, щоб усе було приносило задоволення. Коли я маю час на створення програми, номерів, якихось пісень. Час на зйомку кліпів", - зізнався артист.
Також Данилко додав, що з початком повномасштабного вторгнення РФ він став перетворюватися на людину та їздити світом з благодійними концертами.
"Я побудував собі графік, зробив стільки справ, у мене насичений день. Я почав ловити себе на думці: "Андрію, ти ж перетворюєшся на людину". Якщо питають люди: "Як вас змінила війна", мене, напевно, у цьому плані змінила. Я якось повернувся до себе. Я чомусь не хотів їздити на гастролі. Я не хочу бути порожнім. Я не хочу, щоб ви сиділи і бачили, як я вмираю", - підсумував він.

"Дякую за локації військових об'єктів на Підмосков'ї": Українці тролять зрадницю Лорак, дякуючи за допомогу ЗСУ

вівторок, 28 березень 2023, 14:50

Співачка українського походження Ані Лорак, яка живе і будує кар'єру в терористичній Росії, а також не сказала єдиного слова про те, як країна-агресор вторглася в Україну і вбиває українських громадян, повільно позбавляється свого російського заробітку...

"Тіло забрати не вдалося": Ірина Федишин у сльозах розповіла про загиблого брата на фронті (відео)

вівторок, 28 березень 2023, 14:44

Українська співачка Ірина Федишин зі сльозами на очах розповіла про свого брата Романа, який взимку загинув під Соледаром, передають Патріоти України. Артистка розповіла, що вони досі не можуть розповісти сумну звістку бабусі, адже бояться, як вона на ...