"Серце розривається": Ірина Федишин опублікувала аудіоповідомлення від знайомої з Маріуполя і закликала врятувати людей

Ірина Федишин опублікувала в Instagram допис, у якому звучить аудіозапис від її знайомої з полку "Азов", яка розповіла про ситуацію там і про те, що медикам доводиться у жахливих умовах рятувати поранених. Співачка зазначила, що всі українці моляться за всіх тих, то зараз перебуває в облозі в Маріуполі, передають Патріоти України.

Вона також звернулася до світової спільноти, щоб ті допомогли організувати безпечні коридори та врятувати людей звідти. А українську діаспору зірка просить виходити на мітинги просити врятувати людей з Маріуполя. "Друзі, це звукове повідомлення, яке мені прислала знайома Nava Mrpl UA , яка зараз у Маріуполі у полку "Азов".

Переписуючись сьогодні до пізньої ночі, було дуже боляче читати усі повідомлення. Серце розривається. Особливо вразили наступні слова: "Як сказав наш медик: багато хто з бійців відчуває себе зрадженим за відданість. Не має так бути. Країна не має кидати своїх героїв".

Маріуполь, ми з вами, ми молимося за вас. Погоджуємося, що треба робити ще більше, щоб це пекло якнайшвидше закінчилося. Ми, українці, звертаємося до усього світу! Ми просимо прогарантувати безпечний вихід всіх людей та захисників з Маріуполя! Просимо допомогти організувати коридори або навіть кораблі, які вивезуть людей у Болгарію чи Туреччину, а потім в Україну!

Звертаюся до нашої діаспори: виходьте на площі і просіть в урядів своїх країн допомогти вивести людей з Маріуполя!" – написала Ірина. Артистка також закликала підписників залишити у коментарях слова-підтримки для тих, хто зараз у Маріуполі, а також поділитися своїми думками, що ще всі ми можемо зробити. "Усі ваші слова там у Маріуполі читають. Залишайте також у коментарях #helpmariupol. Боремося разом", - написала Федишин.

"Заборонили в'їзд мені та моїм добрим пісням": Наташа Корольова заявила, що сумує за Києвом

неділя, 4 червень 2023, 20:00

Співачка Наташа Корольова, яка народилася і виросла в Києві, але поїхала в Росію будувати свою кар'єру, дала росЗМІ інтерв'ю, де висловилася про свою малу батьківщину, передають Патріоти України. Путіністка зізналася, що за Києвом сумує, але відвідати ...

Відома українська кулінарка зізналася, скільки грошей витрачає на місяць та які б’юті-процедури робить

неділя, 4 червень 2023, 17:00

Шеф-кухарка, суддя проєкту МастерШеф і рестораторка Ольга Мартиновська в інтерв'ю програмі Неймовірна правда про зірок розсекретила свої витрати, передають Патріоти України. «Моя витратна частина становить десь приблизно три тисячі доларів на місяць», ...