Щасливі разом! Ектор із "МастерШеф" вперше показав обличчя своєї коханої - фанати у захваті від пари (фото)

Ектор Хіменес-Браво, незмінний ведучий кулінарного проєкту "МастерШеф", зізнався, що зустрічається з українкою. Починалися їхні стосунки з дружби та переросли у бурхливий роман. Спочатку ресторатор вирішив, що не покаже свою кохану, але, певне, передумав, передають Патріоти України.

Кулінар із Колумбії, який прославився в Україні, вирушив у романтичну подорож з коханою на Мальдівські острови. Зважаючи на все, з ними поїхали ще й їхні друзі, бо в кадр потрапляє чийсь син, і, наскільки відомо, у Ектора дітей немає.

В особистому обліковому записі в Інстаграм Хіменес-Браво опублікував нове фото. У кадрі він з'явився на яхті, одягнений у білу сорочку з принтом та протисонцеві окуляри. Поруч із ним зображені дві дівчини. Одна з них, темноволоса красуня з довгими кучерями, ніжно притулилася до кулінара, — мабуть, це його кохана. А інша молода жінка в нюдовому топі та білій сорочці, яка робила селфі, зважаючи на все, — його подруга.

У пості ресторатор заговорив про дружбу між чоловіком та жінкою, розповівши, що раніше не вірив у такі стосунки. Зараз для нього все можливо. У публікації Ектор Хіменес-Браво також розповів про роман із коханою.

"Раніше я не вмів дружити з жінками - це закінчувалося інтимом, - зізнався ресторатор. - Але в цьому немає нічого поганого - з моєю дівчиною у мене теж все починалося з дружби, і це запорука міцних стосунків: ви хороші друзі, вам цікаво разом, ви один одного поважаєте і в якийсь момент хочете одне одного. Також часто дівчата заводили дружбу, заздалегідь плануючи зі мною серйозні стосунки. У мене таких планів не було — в результаті ні дружби, ні відносин".

Поки Сергій волонтерить: Стало відомо, хто замість Притули стане співведучим Лесі Нікітюк у шоу "Хто зверху?"

вівторок, 6 червень 2023, 9:16

Капітаном чоловічої команди та співведучим Лесі Нікітюк у новому сезоні шоу "Хто зверху?" став український блогер-мільйонник Богдан "Буше" Шелудяк. Він замінить в кадрі Сергія Притули, який вів розважальний проєкт упродовж останніх дев'яти років. Про ц...

Зірковий американський актор Алек Болдвін зобов'язаний виплачувати кошти синові вбитої ним українки

вівторок, 6 червень 2023, 0:55

Між родиною вбитої українки Галини Гатчінс та американським актором Алеком Болдвіном підписано мирний договір. Про це повідомляє BBC. . Зокрема, суд США ухвалив рішення за позовом чоловікаМетью Гатчінса проти зірки кіно. Як відомо, ще у жовтні 2022 ро...