"Ще місяць тому в моїх руках був мікрофон, але все змінюється": Макс Барських готується воювати проти окупантів (відео)

Український співак Макс Барських оголосив про наміри воювати проти російських фашистів не тільки словами, але й зброєю. Артист з 3 квітня вирушає на воєнні навчання, щоб підготуватися до зустрічі з загарбниками. Про це він повідомив на своїй сторінці в Instagram, передають Патріоти України.

Співак з'явився перед підписниками в військовій формі, щоб оголосити несподівану новину. На другий місяць війни він прийняв рішення стати до лав воїнів та вигнати небажаних "гостей" з України.

Виконавець зазначив, що такий поворот подій є неочікуваним і для нього самого, адже ще місяць тому артист і не подумав би про збройну боротьбу з окупантами. "Хто б міг собі уявити. Ще місяць тому в моїх руках був тільки мікрофон, але зараз... Час змінюється", – сказав Барських.

Він запропонував підписникам написати, як вони уявляють святкування перемоги України над російськими фашистами, на що коментатори відповіли: "Святкуватимемо на нашому Майдані під пісню "Буде весна", "Макс, обов'язково чекаємо твого виступу", "Бережи вас Боже, ще заспіваємо на вашому концерті".

"Вам би таку пенсію - ви б сиділи і не парилися": Відомий продюсер висловився про Ротару

неділя, 14 серпень 2022, 13:14

Український продюсер Володимир Бебешко висловився про співачку Софію Ротару, яка довго мовчала про війну в Україні і тільки на свій ювілей зважилася висловитися, передають Патріоти України. "Софіє Михайлівно Ротару, перепрошую. Вона вже бабка. На пенсі...

Став резервістом: 53-річний актор з серіалу "Кріпосна" знищує ворога на фронті

неділя, 14 серпень 2022, 9:50

Відомий український актор Андрій Луценко, який зіграв у серіалах "Кріпосна", "Спіймати Кайдаша" та багатьох інших, пішов на фронт воювати проти російських окупантів. Він поповнив лави одного з прикордонних загонів. Про це повідомляє Держприкордонслужба...