
Відомий український спортсмен Володимир Кличко вирушив разом зі своєю сім'єю до малонаселеної провінції Фінляндії, яка вважається домом Санта Клауса, повідомляють Патріоти України.
Там все створено для того, щоб подарувати людям чарівну святкову атмосферу і відчуття наближаючого свята.
"Дякую за все, Санта, побачимося наступного року у твоєму будинку в Лапландії", - зазначив у підписі Володимир Кличко.
Свій пост брат мера Києва супроводив чарівною фотографією. У кадрі спортсмен постав у будиночку Санти, сидячи не на колінах, а в ногах у бородатого старого. Володимир одягнений у джинси, светр, куртку та зимові кросівки. Як зазначили деякі шанувальники, Кличко дуже постарів. Але від віку нікуди не подітися, всі ми стаємо старшими і змінюємося зовні.
"Що трапилося, що так постарів?", "Головне вірити в диво в будь-якому віці, в будь-якому статусі...", "Неймовірна краса", "Яка краса!!! Люблю Лапландію!!", "Прекрасно", "Клас", "Відмінні фото", "Весело провести час! І удачі на 2022 рік!" – пишуть фоловери.
Тепер вже колишній абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) може провести свої останні поєдинки у США. Про це в коментарі ESPN повідомив спортивний директор українця Сергій Лапін, передають Патріоти України. . За словами ...
Українська акторка Катерина Кузнєцова поділилася своїм щоденним раціоном, розповіла про зміни у харчуванні та пояснила, що допомагає їй підтримувати чудову фізичну форму, передають Патріоти України. Зірка поспілкувалася з підписниками в Instagram і чес...