"Що так постарів?": Володимир Кличко здивував фанів фото із будинку Санта Клауса

Відомий український спортсмен Володимир Кличко вирушив разом зі своєю сім'єю до малонаселеної провінції Фінляндії, яка вважається домом Санта Клауса, повідомляють Патріоти України.

Там все створено для того, щоб подарувати людям чарівну святкову атмосферу і відчуття наближаючого свята.

"Дякую за все, Санта, побачимося наступного року у твоєму будинку в Лапландії", - зазначив у підписі Володимир Кличко.

Свій пост брат мера Києва супроводив чарівною фотографією. У кадрі спортсмен постав у будиночку Санти, сидячи не на колінах, а в ногах у бородатого старого. Володимир одягнений у джинси, светр, куртку та зимові кросівки. Як зазначили деякі шанувальники, Кличко дуже постарів. Але від віку нікуди не подітися, всі ми стаємо старшими і змінюємося зовні.

"Що трапилося, що так постарів?", "Головне вірити в диво в будь-якому віці, в будь-якому статусі...", "Неймовірна краса", "Яка краса!!! Люблю Лапландію!!", "Прекрасно", "Клас", "Відмінні фото", "Весело провести час! І удачі на 2022 рік!" – пишуть фоловери.

Весело проводить час із українкою: Кіркоров обманом полетів до США, росіяни обурені

субота, 28 січень 2023, 14:53

Скандальний путініст Філіп Кіркоров розлютив росіян черговою витівкою. Артист, який так активно підтримує повномасштабну війну РФ проти України, полетів до США. Мало того, він публікує фото з українкою, зазначають Патріоти України. Кіркоров гуляє зі сп...

Відомий український ведучий розповів, хто з зірок-чоловіків пропонував йому секс

субота, 28 січень 2023, 13:14

Український ведучий Слава Дьомін не так давно у своєму Instagram ділився, що у його біографії був такий випадок, коли до нього залицявся відомий чоловік. Втім, Дьомін навіть натяку не залишив на те, хто б це міг бути. Більш детально про цю історію зі с...