Шлюб Олени Кравець під загрозою: Медійники допитували приму "Кварталу" про особисте життя (відео)

Олена Кравець відмовилася говорити про чоловіка / Скріншот Instagram

Акторка комедійного жанру Олена Кравець дала інтерв'ю програмі "Люкс Фм", під час якого у неї запитали про її чоловіка Сергія, з яким вона перебуває у шлюбі з 2002 року.

Однак артистка відмовилася говорити про своє особисте життя. Ба більше, останнім часом вона вкрай рідко показує кадри зі своїм чоловіком.

"Давайте про щось ще поговоримо", - відповіла Олена журналістці.

Олена Кравець з родиною / Скріншот Instagram

При цьому ведуча програми не зупинилася й уточнила, чи немає у Кравець проблем у шлюбі. На що та відповіла: "Не хочу, я не дуже особисте життя викриваю зараз".

Така відповідь знаменитості породила чутки про те, що вона могла розлучитися зі своїм чоловіком.

Особисте життя Олени Кравець

Ще 2002 року Кравець вийшла заміж за екс-продюсера студії "Квартал 95" Сергія Кравця. Відомо, що чоловік освідчився своїй коханій п'ятьма роками раніше, у день свого 18-річчя.

У 2003 році в них народилася донька Марія, яка зараз уже живе окремо від батьків. А 2016 року на світ з'явилися двійнята Іван і Катерина.

Хоче отримати громадянство США: Принц Гаррі остаточно розірвав зв'язки з королівською родиною і більше не вважає себе британцем

п’ятниця, 19 квітень 2024, 9:50

Принц Гаррі відмовився від права на проживання у Великій Британії та оголосив Америку своїм домом у нових документах. Герцог Сассекський "розглядає" отримання громадянства США, що може означати відмову від королівських титулів. Повідомляється, він дав ...

Коханка була з ФСБ? Німецький мільярдер, оголошений мертвим шість років тому, знайшовся в Москві

п’ятниця, 19 квітень 2024, 9:32

Автори журналістського розслідування вважають, що Гауб міг втекти до Москви через тіньові оборудки з росіянами. Його коханку підозрюється у зв'язках з ФСБ. . Німецько-американський магнат роздрібної торгівлі, 64-річний мільярдер Карл-Еріван Гауб, який...