Скандал на "Євробаченні-2022": Грузія і Азербайджан заявили про помилки з балами для України

"Євробачення 2022" офіційно завершилося, але скандали тільки починаються. Після фіналу конкурсу Грузія і Азербайджан заявили про помилки з балами для України. Як виявилося, вони віддали нашій країні по 12 балів, а в ефірі вказали від цих країн по 6 балів, передають Патріоти України.

Члени журі Грузії та Азербайджану здивовані результатами, показаними на таблиці під час їх оголошення. Також викликало сумніви, що, коли Азербайджан і ще кілька країн повинні включатися в прямий ефір, в Італії заявили про технічні неполадки, яких не було.

Згідно з результатами голосування професійних журі Україна отримала від усіх країн 192 бали і займала 4 місце. Після оголошення глядацьких голосувань наша країна піднялася на першу сходинку в рейтинговій таблиці – 631 бал.

Україні на Євробаченні віддали Азербайджан і Грузія 12 балів

Як з'ясувалося, бали від журі Грузії та Азербайджану для України не відповідали дійсності. Коли дійшла черга до оголошення балів від Азербайджану, то заявили, що через технічні труднощі результати оголошуватиме представник Європейського Союзу мовлення, а не телеведуча Нармін Салманова. Така ж ситуація була з кількома країнами, серед яких і Грузія.

Нармін Салманова заявила, що Азербайджан віддав 12 балів Україні, а не Великобританії, як сказали в ефірі Євробачення. Також вона додала, що ніяких технічних проблем не було.

"Азербайджан віддав 12 балів Україні, а не Великобританії. Ніяких технічних неполадок з нашого боку не було. З цього питання ведеться розгляд, результати якого будуть представлені до уваги широких мас", – заявила керівник програми Sabaha saxlamayaq Фаріда Расулова.

Суспільний мовник Грузії теж виступив із заявою про помилку в оголошенні балів Україні. "На Євробаченні національне журі Грузії поставило найвищу оцінку – перше місце Україні, що означає 12 балів. Про це свідчить нотаріально завірений документ, спрямований організаторам Євробачення. Суспільний мовник Євробачення. Суспільний мовник ще раз вітає Україну із заслуженою перемогою", - йдеться в повідомленні.

Поки організатори Євробачення не відреагували на заяви Азербайджану і Грузії.

Оце так! 22-річний син Сергія Шойгу виявився... "ванільним" співаком і носить червону шубу та намисто (фото)

п’ятниця, 9 червень 2023, 9:50

Син російського міністра оборони Сергія Шойгу від ексстюардеси Олени Шебунової Данила виявився дуже далеким від військової справи, передають Патріоти України. Хлопець не служив в армії, не займає якусь високу посаду в провладних кабінетах, або ж перебу...

"Це було справді серйозно": Відома американська актриса розповіла, як 15 років тому ледь не втратила ногу на зйомках

п’ятниця, 9 червень 2023, 9:09

Американська актриса Кейлі Куоко, відома за роллю в серіалі "Теорії великого вибуху", розповіла, що ледь не втратила ногу на знімальному майданчику. Це сталося 15 років тому. Про це повідомляє SmartLess, передають Патріоти України. На той момент Кейлі...