Скандал з оцінками на "Євробаченні-2022": Румунія не віддавала Україні 12 балів і влаштувала істерику

Євробачення 2022 закінчилося, а скандали тривають. У кількох країнах сталася плутанина з балами від національного журі. Виявилося, що не тільки Грузія і Азербайджан заявили про помилки з балами. У Румунії заявили, що не ставили Україні позначку 12, передають Патріоти України.

Як пише G4Media.ro, у прямому ефірі Євробачення-2022 координатор конкурсу заявив, що у Румунії технічні проблеми, тому бал від журі цієї країни оголосив саме він. Але згодом представники румунського Громадського телебачення відповіли, що озвучені бали не були виставлені суддями.

"Ми були здивовані, побачивши, що результати голосування румунського журі не були враховані при підрахунку підсумкового рейтингу, організатори надали інший набір балів учасникам фіналу від імені журі нашої країни. Уточнюємо, що румунське журі вирішило поставити максимальні бали представникам Молдови", – повідомив суспільний мовник Румунії.

У Румунії заявляють, що не ставили 12 балів Україні, але хотіли віддати їх Молдові.Представники журі направили завірені оцінки координатору, але їх з невідомих причин анулювали. Зауважимо, така ж "плутанина" сталася з балами від національних журі Грузії та Азербайджану. Ці країни заявили, що віддали Україні 12 балів, а не 6, як вказав координатор. Азербайджанська телеведуча Нармін Салматова пояснювала, що ніяких технічних помилок не було.

Про війну воліє мовчати: Путіністка Ані Лорак засвітилася на вечірці Кіркорова (відео)

четвер, 30 червень 2022, 16:59

Співачка Ані Лорак, яка, попри народження в Україні, цинічно мовчить про звірства Росії на території рідної країни, продовжує веселитися на заходах. Поки ракети РФ вбивають мирних українців, вона відпочиває на святі Філіпа Кіркорова. Він же влаштував в...

Співачка Настя Приходько назвала Потапа "рідкісним г*вном", спливли подробиці скандалу

четвер, 30 червень 2022, 11:12

Українська співачка Анастася Приходько гнівно відгукнулася про українського репера Потапа і його супутницю Настю Каменських. У себе в Facebook-блозі вона зробила репост новини про те, що артисти відмовилися виступати в Росії. В описі Настя зазначила: "...