
Фіналістка шоу «Х-Фактор» та учасниця «Голосу країни» Марія Рак розповіла про розлучення з чоловіком. Подробицями вона поділилася на YouTube-каналі Rostyslove Production, передають Патріоти України.
«Я замість того, щоб стати коханою жінкою, стала заміною», — вважає Марія Рак.
Вона зазначила, що на неї наклало відбиток розлучення її батьків, яке сталося, коли їй було 14 років. Батько Марії змінив три сім'ї, та в кожній є діти від нього. Причиною свого розлучення вона називає фінансове неблагополуччя та безвідповідальність чоловіка щодо сім'ї. «Після чергової сварки я поїхала працювати співачкою на круїзний лайнер, щоб розрахуватися з боргами», — сказала Рак.
За її словами, вони з чоловіком три роки сходилися та розходилися. «Єдине, про що шкодую, що не зробила цього раніше», — заявила Марія про розлучення.
Український музичний продюсер Володимир Бебешко вперше відверто розповів про серйозні проблеми зі здоров'ям. Три роки тому у знаменитості стався інсульт, через який йому довелося вимушено переїхати до столиці Польщі. Про це він розповів у інтерв'ю Слав...
Ларрі — легендарний британський кіт-мишолов, який «працює» у премʼєрській резиденції та пережив уже шостого главу уряду, передають Патріоти України з посиланням на The Washington Post. Премʼєр-міністри приходили і йшли, зазначає видання, а Ларрі залиша...