"Схопив за ногу і потягнув у ліс": На відому голлівудську актрису напав ведмідь на знімальному майданчику

Голлівудська актриса Нів Кемпбелл, відома за циклом фільмів "Крик" розповіла, як на початку кар'єри, коли їй було 17 років, на неї напав ведмідь на знімальному майданчику, передають Патріоти України.

Артистка не називала фільм, але в кадрі вона повинна була зобразити дружбу з ведмедем. Коли звіра вивели на майданчик, Кемпбелл, за рекомендацією фахівців напоїла його колою, щоб роззнайомитися і задобрити тварину.

Артистка згадує: "Потім мені сказали: "Вмочи руку в мед і просто біжи, а коли доберешся аж до того дерева, повернися, простягни руку і погодуй ведмедя". І я, звичайно, бажаючи всім догодити, відповіла: "Добре".

Виконавши вказівку режисера, актриса побігла, але занадто пізно зрозуміла, що тварина не зупиняється і не реагує на руку з медом. Ведмідь схопив Кемпбелл за ногу, і почав тягнути через ліс. "Все, що я могла придумати, щоб сказати: "Він кусає мене", наче не було очевидно",- поділилася спогадами актриса.

Стало відомо про плани Пугачової повернутися в Росію, Галкін промовчав

вівторок, 17 травень 2022, 18:56

Російська співачка Алла Пугачова і її чоловік Максим Галкін, які відкрито виступили проти вторгнення російської армії в Україну, розповіла, коли збирається повертатися в Росію. Про це повідомляє телеграм-канал"Звездач", передають Патріоти України. За і...

Тонкий натяк на підтримку України: Королева Єлизавета II обрала особливе вбрання для публічного виходу

вівторок, 17 травень 2022, 15:22

Не секрет, що образи Її Величності завжди продумані до дрібниць. Не здивуємося, якщо і сьогоднішній аутфіт Єлизавети II у жовтому кольорі з блакитним декором у вигляді квітки на капелюшку – це гарний жерсть підтримки нашій країні, передають Патріоти Ук...