Схоже, їм там пороблено: Актор кварталівського серіалу "Свати" принципово відмовився від ужитку української мови

Євген Капорін

Український актор Євген Капорін, який у серіалі "Свати" зіграв роль Олексія Долдонова (другорядний персонаж у третьому, п'ятому, шостому та сьомому сезонах. Близький друг Жені), не хоче спілкуватися українською мовою. Про це він повідомив в інтерв'ю 24 каналу, передають Патріоти України.

За словами зірки, російська мова – це не мова глави Кремля і так вона не переходитиме в державну мову ні за живого спілкування, ні в соціальних мережах.

"Російська мова – це не мова Путіна. Це мова людини, яка народилася та з дитинства розмовляє цією мовою. Ще є суржик. Не думаю, що російська армія прийшла, бо тут розмовляють російською. Якщо будемо говорити, що війна почалася, бо в Україні є російська мова, біда буде", – сказав він.
Водночас Євген Капорін вважає, що мовним питанням українські захисники не переймаються. "Вони спілкуються мовою, якою почали говорити з мамою. Навряд чи для військових, які зараз на передовій, важливим є мовне питання. Мова – це класна тема для хайпа. Ті, хто наразі постійно твердить про неї, радше хайпують", – підсумував актор.

"Впевнений, що скоро ми переможемо": Учасник шоу "Голосу країни-12" і кіборг, який пережив полон, знову пішов на фронт

неділя, 2 жовтень 2022, 21:27

Наймасштабніше вокальне шоу "Голос країни" повернулося на телеекрани. У шостому випуску учасники розкажуть свої щемливі історії, які їм довелося пережити під час війни, передають Патріоти України. Розповідь військовослужбовця Ярослава Гав’янця з міста...

Українці нескорені! Вакарчук із мешканцями Ізюму зворушливо заспівав "Червону руту" на тлі зруйнованого міста (відео)

неділя, 2 жовтень 2022, 11:29

Співак Святослав Вакарчук влаштував невеличкий концерт для мешканців звільненого від російських загарбників Ізюму, на Харківщині, передають Патріоти України. "Змучане, суворе, але вільне місто. І люди - втомлені, зосереджені, але з такою надією в очах!...