Софія Ротару привітала свою невістку з 49-річчям. Що відбувається в знаменитій родині

Софія Ротару та Світлана Євдокименко

Легендарна співачка Софія Ротару, яка у день ЗСУ висловила слова вдячності воїнам, які рятують країну від російських ракет, привітала невістку Світлану з днем народження — їй виповнилося 49 років.

В особистому блозі артистка опублікувала фото іменинниці та написала: «Дорога Світланочко, з днем народження»

Не забула про матусю й онука Софії Ротару — юна Соня Євдокименко.

«З днем народження», — лаконічно написала Соня англійською мовою, додавши: «Дякую за твоє керівництво, підтримку та демонстрацію, що вічне кохання є».

Нагадаємо, що син Софії Ротару Анатолій одружився з коханою в 1994 році після недовгих залицянь. Того ж року невістка подарувала співачці онука Анатолія. Через 7 років Ротару стала бабусею вдруге: у неї народилася онука, яку назвали на честь знаменитої бабусі Софією.

Інфаркт головного мозку: Відома російська актриса опинилася при смерті

середа, 7 червень 2023, 20:54

Російській актрисі Лідії Федосєєвій-Шукшиній стало ще гірше. Раніше повідомлялося, що її розбив інсульт, а тепер з'явилася інформація про те, що у неї відмовляє серце. Крім цього, у актриси інфаркт головного мозку, передають Патріоти України. "Актриса ...

Більше не підтримує Україну?: Син Повалій раптово "перевзувся" та вразив заявами

середа, 7 червень 2023, 20:00

Повалій заявив, що російське вторгнення було "штучно спровоковане", що це "розподіл українців за мовним принципом на своїх та чужих", а також сталося "через Майдан" та "через зривання георгіївської стрічки", йдеться у програмі "Слава ПРО". Також син По...