
Українська співачка Настя Каменських взяла участь у благодійному концерті "Музика війни", яку організував портал muzvar.ua, передають Патріоти України.
Як розповіла артистка, її запросили виконати декілька пісень. Більше, на жаль, Каменських поки заспівати не в силі, оскільки активно відновлює голосові зв'язки після хвороби.
Як відомо, два тижні тому Настя приголомшила, що в її голосових зв'язках з'явилося новоутворення. Співачка могла повністю втратити голос. Наразі Каменських лікується, але відмовити у добрій справі не змогла.
Також зірка поділилася в Instagram коротким відео зі свого першого, до речі, після хвороби, виступу на сцені. Настя виконувала трек "Обіцяю". Було видно, що співачці поки що важко брати високі ноти, тож їй активно допомагали співати пісню шанувальники:
"Хоч сьогодні мій виступ був дуже коротким та, як ви бачите на відео з виступів, можливість співати ще не повернулася до мене на всі 100%. Але я вдячна вам за всю любов і підтримку, яку відчула сьогодні на сцені перед вами. Вже незабаром моє лікування буде завершене, робота зв'язок відновиться і ми ще потужніше заспіваємо на концертах в рамках туру "Я – Україна", - прокоментувала свій виступ Каменських.
Підтримав дружину репер і продюсер Потап. Під постом Насті він написав "Bravo!" і залишив смайли у вигляді оплесків, сердечка і вогника. На що Настя відповіла чоловіку теж сердечком.
Український музичний продюсер Володимир Бебешко вперше відверто розповів про серйозні проблеми зі здоров'ям. Три роки тому у знаменитості стався інсульт, через який йому довелося вимушено переїхати до столиці Польщі. Про це він розповів у інтерв'ю Слав...
Ларрі — легендарний британський кіт-мишолов, який «працює» у премʼєрській резиденції та пережив уже шостого главу уряду, передають Патріоти України з посиланням на The Washington Post. Премʼєр-міністри приходили і йшли, зазначає видання, а Ларрі залиша...