Співачку Катерину Бужинську розлютили росіяни, котрі "відправили" її до окупованого Криму

Співачка та народна артистка України Катерина Бужинська разом із сім'єю відпочиває в Греції на березі Егейського моря. А в цей час російські блогери та журналісти переплутали світлини артистки краєвидів розкішного курорту на острові Тасос з Кримом, зазначають Патріоти України.

Це страшенно розлютило артистку. Вона вісім років не була на Кримському півострові й не планує туди їхати.

"Моєму обуренню немає меж! Сьогодні на власному прикладі переконалась у "професійному рівні" деяких російських журналістів. На сайті "Московський комсомолець" з'явилася стаття про мене і про мій нібито відпочинок у Криму.

Саме в Греції я відпочиваю з сім'єю. Неодноразово в моїх соцмережах є відмітки геолокації, але це не заважає авторам цього видання писати про перебування в Криму. У їхньому скріншоті чітко видно, що я перебуваю у Thásos, але кого це турбує, головне - заголовок зі словом Крим, який додасть кліків на статтю", - написала у Facebook Катерина Бужинська.

З цим фактом уже працюють юристи, додала співачка. А поки що сьогодні вона святкує день народження чоловіка.

"Зі мною російські журналісти не зв'язувалися. Це взагалі нонсенс - стоїть у геолокації, що це Греція, а вони пишуть Крим. Схоже на пропаганду та відкриту маніпуляцію", - каже співачка та народна артистка України Катерина Бужинська.

Російській блогерці не сподобалась, як одягається українська співачка зі своєю сім'єю на курорті.

Варто зауважити, що пляжний одяг співачка обрала українського бренду. Фантастичний familylook щодня змінювала на інший. Співачка Катерина Бужинська на відпочинку у Греції. Російські блогери подумали, що артистка у Криму.

Співачка Катерина Бужинська разом з молодшими дітьми вирвались у Грецію. Дмитро і Катерина - так звати двійнят артистки — отримують максимум задоволення від відпочинку, а от зірковій матері непереливки. Під час відпустки Катерині не допомагає няня.

Раніше Бужинська приховувала обличчя дітей на фотографіях, та зараз спокійно публікує світлини з малечею.


Джерело: Gazeta.ua

Імідж все гірше й гірше: Зрадниця Ані Лорак знову стала посміховиськом на росТБ (фото)

вівторок, 26 вересень 2023, 23:30

Цього разу користувачі висміяли зовнішній вигляд скандальної виконавиці. Зокрема, на одному з шоу на російському пропагандистському телебаченні артистка-зрадниця показалася в дивакуватому образі. Якщо вбрання Лорак особливо не коментували, то дивакуват...

"Він вже мій родич": Зрадниця Лорак вирішила похвалитися дружбою із Кіркоровим

вівторок, 26 вересень 2023, 20:14

Опальна співачка Ані Лорак в коментарі російським ЗМІ розповіла про дружбу з путіністом Філіпом Кіркоровим. Вона сказала, що прихильник диктатора Володимира Путіна замінив їй рідного брата, який досі живе в Україні і на собі відчув всі жахи війни, зазн...